foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контакти30 травня сонячно-весняного дня в навчальних закладах району відзначили закінчення навчального року святом Останнього дзвоника. Для шкільної громади настав цей довгоочікуваний радісно-тривожний день, який сповістив про закінчення занять у школі та про початок улюбленої пори всіх учнів – літніх канікул.

Це свято, насамперед, для 355 першачків, які успішно опанували свою першу книгу – Буквар, випускників початкової школи, які не менш успішно склали перший дорослий іспит – державну підсумкову атестацію і переступили першу шкільну сходинку. Та найбільш хвилююче, бентежне та незабутнє воно для і 75 наших випускників. Останнім травневим подихом весни школа прощалася зі своїми одинадцятикласниками. 

Останній дзвінок – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято. Тож з ароматами весняних квітів, у традиційній шкільній формі та вишиванках, поспішала дітвора, молода юнь, вчителі, ветерани педагогічної праці, батьки, гості до рідного шкільного дому... 

Вже традиційним стало відвідування шкіл району цього урочистого дня шанованими гостями, представниками органів місцевого самоврядування, виконавчої влади місцевих господарств. На свято Останнього дзвоника до Ягубецької та Шельпахівської загальноосвітніх шкіл завітав голова районної ради А.В.Бордун.

Анатолій Володимирович щиро привітав присутніх зі святом. З теплими словами звернувся до учнів, сердечно подякував вчителям за самовіддану працю, невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість, а випускникам побажав знайти свою життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави. 

Дорогі випускники, останній шкільний дзвоник – це початок дороги у нове, доросле та самостійне життя. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. Нехай світлою буде ваша дорога у самостійне життя, вистелена добрими справами та особистими перемогами!» – зазначив голова. Анатолій Володимирович зичив усім добра й благополуччя, міцного здоров’я, щастя і миру у кожному домі. 

Країна знань перегорнула ще одну сторінку шкільного літопису...

Тож змістовного всім літнього відпочинку, реалізації життєвих планів і задумів.

За матеріалами громадсько-політичної газети «Трибуна хлібороба». Автор М. Білецька.

Важлива інформація

Постанова Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».

Важливі посиланняCopyright © 2020. Христинівська районна рада