foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контакти12 липня, під головуванням голови районної ради Анатолія Володимировича Бордуна відбулася 21 позачергова сесія Христинівської районної ради 7 скликання. 

У роботі сесії взяли участь 19 депутатів районної ради, голова районної державної адміністрації Л.М. Денисюк, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій Христинівського району, представники засобів масової інформації. 

На позачерговій сесії районної ради було розглянуто 8 питань. 

Депутати районної ради внесли зміни і доповнення до Програми з ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого та державного значення Христинівського району на 2016-2018 роки. 

Депутати детально обговорили і підтримали внесені райдержадміністрацією зміни до рішення районної ради від 23.12.2016 № 14-2/VII «Про районний бюджет на 2017 рік», про які доповів начальник фінансового управління райдержадміністрації М.М. Невшупа. 

Розглянувши звернення райдержадміністрації і відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації, депутати районної ради підтримали питання про визначення функціонального призначення частини приміщення головного корпусу амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 2 м. Христинівка. 

На сесії були розглянуті та ухвалені позитивні рішення з питань ореади майна районної комунальної власності та із надання дозволу на демонтаж будівлі стрілецького тиру Великосевастянівського НВК. 

Крім того, депутати прийняли відповідне рішення щодо діяльності позашкільних спортивних закладів району і підтримали звернення до Верховної Ради України, Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування щодо проекту Закону України «Про порядок утворення, ліквідації районів, встановлення і зміни їх меж». 

Після розгляду усіх питань, які вносилися на розгляд двадцять першої позачергової сесії Христинівської районної ради, до присутніх із презентацією своєї збірки сатиричних мініатюр соціально-політичного спрямування «200 іронічних поглядів на росіян-«братів» наших заклятих» виступив мистецтвознавець, публіцист Василик Василь Іванович. 

Виконавчий апарат районної ради.

Важлива інформація

Постанова Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».

Важливі посиланняCopyright © 2020. Христинівська районна рада