Христинівська районна рада оголошує про намір передати в оренду майно районної комунальної власності:

Найменування об’єкту: частина нежитлового одноповерхового приміщення Верхняцького міжшкільного навчально-виробничого комбінату
Балансоутримувач: відділ освіти Христинівської райдержадміністрації
Місцезнаходження: вул. Шкільна, 1, смт. Верхнячка, Христинівського району
Загальна площа:  243,7 м2
Термін оренди: 2 роки 11 місяців
Мета використання: під розміщення суб’єкта господарювання, що проводить виробничу діяльність (швейне виробництво)

Найменування об’єкту: частина нежитлового приміщення Верхняцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-ліцей» Христинівської районної ради Черкаської області
Балансоутримувач: відділ освіти Христинівської райдержадміністрації
Місцезнаходження: вул. Соборності, 1, смт. Верхнячка, Христинівського району
Загальна площа:  6,6  м2
Термін оренди: 2 роки 11 місяців
Мета використання: під розміщення буфету

Заяви про оренду зазначених об’єктів подаються виконавчому апарату Христинівської районної ради за адресою: м. Христинівка, вул. Соборна, 30, тел. 2-22-48, 2-25-57 протягом десяти робочих днів після публікації даного оголошення.

У разі надходження двох і більше пропозицій на об’єкт оренди буде оголошено конкурс на право оренди відповідно до вимог ч.4 ст.9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

До уваги депутатів

25 квітня 2018 року о 900 годині в сесійній залі Будинку рад відбудеться пленарне засідання 28 сесії районної ради VІІ скликання.