Христинівська районна рада оголошує про намір передати в оренду майно районної комунальної власності:

Найменування об’єкту: частина нежитлового одноповерхового приміщення Верхняцького міжшкільного навчально-виробничого комбінату
Балансоутримувач: відділ освіти Христинівської райдержадміністрації
Місцезнаходження: вул. Шкільна, 1, смт. Верхнячка, Христинівського району
Загальна площа:  243,7 м2
Термін оренди: 2 роки 11 місяців
Мета використання: під розміщення суб’єкта господарювання, що проводить виробничу діяльність (швейне виробництво)

Найменування об’єкту: частина нежитлового приміщення Верхняцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-ліцей» Христинівської районної ради Черкаської області
Балансоутримувач: відділ освіти Христинівської райдержадміністрації
Місцезнаходження: вул. Соборності, 1, смт. Верхнячка, Христинівського району
Загальна площа:  6,6  м2
Термін оренди: 2 роки 11 місяців
Мета використання: під розміщення буфету

Заяви про оренду зазначених об’єктів подаються виконавчому апарату Христинівської районної ради за адресою: м. Христинівка, вул. Соборна, 30, тел. 2-22-48, 2-25-57 протягом десяти робочих днів після публікації даного оголошення.

У разі надходження двох і більше пропозицій на об’єкт оренди буде оголошено конкурс на право оренди відповідно до вимог ч.4 ст.9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».