foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контактиПротягом липня місяця 2017 року у Христинівському пологовому будинку народилося 17 малюків – 10 хлопчиків та 7 дівчаток. Вітаємо батьків з родинами!!! Найпоширеніші ім'я за липень місяць: Кирило, Артем, Денис, Діана, Єва, Юлія. Також називали дітей і незвичними та рідковживаними іменами: Кіра, Злата, Микита.

Одночасно повідомляємо, що Христинівським райвідділом РАЦС було зареєстровано за липень місяць 14 дітей безпосередньо в пологовому будинку. Дана послуга надається відділом абсолютно БЕЗКОШТОВНО та дає матері можливість отримати свідоцтво про народження дитини в медичному закладі, навіть якщо мати приписана поза межами міста. Кохайтеся, народжуйте дітей, а про документи подбаємо ми!

Начальник Христинівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області М.М. Світличний

Важлива інформація

Постанова Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».

Важливі посиланняCopyright © 2020. Христинівська районна рада