foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контактиЗнову ранок першого вересневого дня повниться мелодійними звуками шкільного дзвоника. Знову вулиці міста і сіл розквітають від дитячого щебету, юних посмішок та чарівного розмаїття осінніх айстр, жоржин, троянд, гладіолусів.

Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який означає відкриття нової і, часто, нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для першачків, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на незвіданий шлях. Не менш важливим він буде для одинадцятикласників, яким доведеться обирати самостійну стезю. 

Символічно, що 30 років тому Верхняцька школа №1 вперше відкрила двері для своїх вихованців. А сьогодні Верхняцький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-ліцей» став інноваційною школою. І виборов це право разом з 29 школами області. 

Школа сяє всіма кольорами веселки, пахне свіжою фарбою, виблискує новими вікнами, гостинно запрошує відкритими дверима, потопає в буянні осінніх квітів. Розділити радість свята реорганізованого закладу приїхали і прийшли поважні гості – голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко, народний депутат України Антон Яценко, заступник голови облдержадміністрації Ярослав Березань, заступник начальника управління освіти і науки ОДА Оксана Сімушіна, голова райдержадміністрації Людмила Денисюк, її заступник Тетяна Терещук, селищний голова Богдан Дорошенко, керівники установ, організацій, підприємств району. 

Гучними оплесками зустрічала шкільна родина 26 першокласників, яких в Країну знань поведуть вчителька Наталя Покотило і вихователь Ірина Гончарук. 

Директор навчального закладу Світлана Остапенко привітала школярів, вчителів, батьків з Першовереснем, зичила успішно підкоряти нові вершини знань, зустріти добрих друзів та досягти омріяної мети і вручила похвальні листи відмінникам навчання. 

З вітальною промовою до присутніх звернувся голова обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко: «Реформа освітньої галузі – одна із фундаментальних змін, яку треба розпочинати вже сьогодні. Зважаючи на це, ми ухвалили обласну програму «Інноваційні школи Черкащини», яка об’єднує всіх навколо ідеї впровадження концепції «Нової української школи», і забезпечить кожній дитині доступ до якісної освіти. Але неможливо впровадити сучасні технології в освітній процес, якщо ними не володітимуть учителі. Тож першочергове завдання постійно підвищувати компетентність освітян. Сучасні школи – сучасним учням, яким будувати європейське майбутнє держави». 

Юрій Олегович вручив директору вже інноваційної школи Світлані Остапенко сертифікат на обладнання. 

А для того, щоб зручно і комфортно підвозити дітей до навчальних закладів, очільник області вручив ключі від шкільного автобуса голові райдержадміністрації Людмилі Денисюк. 

Народний депутат України Антон Яценко у своєму виступі зауважив, що свято першого дзвоника – особливе, адже ми впізнаємо себе в цих маленьких школярах. Саме в цей день ми вшановуємо педагогів, які щоденно ведуть дітей дорогою знань, з особливою теплотою вітаємо учнів, їхніх батьків. 

Від депутата Верховної Ради Антона Яценка та депутата обласної ради Олега Баштана першокласники отримали подарункові набори. 

 

Тепло, по-материнськи, вітала шкільну родину з Першовереснем голова районної держадміністрації Людмила Денисюк: «Впевнена, що навчання в інноваційній школі допоможе учням здобувати сучасні знання, які стануть запорукою успіху у дорослому житті, забезпечить необхідні умови для впровадження європейської освіти. 

Висловлюю слова подяки за щоденну напружену працю вчителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави».

І ось гучний дзвінок, який подають майбутня випускниця Таїсія Кротюк та першокласник Дмитро Заболотній, кличе на перший урок. 

А щоб навчальний рік був успішним і вдалим, Богом благословенний, батьки щедро обсипають учнів зерном. 

Під звуки маршу класні кімнати наповнюються дитячим гомоном, а гості з цікавістю знайомляться з навчально-виховним процесом, оглядають новий лінгафонний кабінет, шаховий клас, обладнаний сучасним інвентарем, навчальні кабінети, спортивний зал та кімнати відпочинку. 

 

 

Поважні гості того ж дня побували на відкритті фонтану в смт. Верхнячка, відвідали Христинівську дитячу музичну школу, де оглянули нещодавно відремонтовану актову залу, дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки «Олімп», облаштований різноманітним спортивним інвентарем, центральну районну лікарню, зокрема терапевтичне, пологове відділення, яке забезпечене необхідним  медобладнанням для новонароджених та ознайомилися з роботою кабінету УЗД, оснащеного сучасним обладнанням.

Потім керівник області завітав на місцеву пекарню, якій саме 1 вересня виповнилося 10 років з дня відкриття, оглянув виставку хлібобулочних виробів, поспілкувався з колективом, ознайомився з виробництвом, цікавився технологічнім процесом.

За матеріалами громадсько-політичної газети «Трибуна хлібороба». Автор В. Добринська. 

Важливі посилання