foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контактиПриватне підприємництво є важливим чинником економічного розвитку держави та зростання добробуту її громадян. Без приватного бізнесу неможливо уявити харчову промисловість, сільське господарство, торгівлю, транспорт, побутове обслуговування населення та інші галузі економіки. 

Взаємини між владою та підприємцями повинні будуватися на основі взаємоповаги і довіри. Лише за таких умов Україна стане заможнішою та міцнішою. Щоб засвідчити свою повагу і партнерство до місцевих підприємців, напередодні професійного свята їх вітали голова райдержадміністрації Л.М. Денисюк, заступники голови районної ради – Л.І. Федичканич, міської – О.М. Кучеренко. 

Слова вдячності адресувала Л.М. Денисюк підприємцям – енергійним, ініціативним людям, які зуміли організувати свою справу, втілювати в життя нові ідеї та проекти, активно сприяти розвитку нашої держави. «В районі зареєстровано 1381 суб’єкти підприємницької діяльності, з них 893 – фізичних осіб-підприємців. Це та рушійна сила, яка платить податки, зарплату, наповнює місцеві бюджети. Підприємництву наразі відводиться значна роль у впровадженні економічних реформ в країні, вирішенні соціально-економічних проблем, – зазначила Людмила Миколаївна». 

Л.І. Федичканич у своїй промові зазначила, що саме підприємці активно розвивають приватний сектор економіки, реалізовують нові бізнес-проекти, забезпечують добробут громадян. Основою розв’язання нагальних проблем є ділова конструктивна співпраця підприємців з органами влади, вирішення найбільш актуальних питань розвитку підприємництва та вдосконалення державної регуляторної політики на засадах партнерства, довіри та взаємодопомоги. 

«Ваша наполегливість та новаторство, невгамовність та ентузіазм сприятимуть подальшому розвитку приватної ініціативи і підвищенню добробуту населення нашого району, а наше плідне співробітництво матиме позитивну динаміку і в подальшому буде активізуватися», – сказала Лариса Іванівна. 

До святкових привітань долучилися заступник міського голови О.М. Кучеренко та військовий комісар району А.І. Стуженко, які говорили про те, що підприємці Христинівщини з перших днів допомагають нашим воїнам, які захищають рідну землю від ворога. Вони першими стали підтримувати армійців – надавали допомогу в облаштуванні побуту, забезпечували медикаментами та продуктами харчування. 

Від керівників району та міста підприємці отримали Грамоти, Подяки. 

 

 

 

 

 

Присутні насолоджувалися й музичними подарунками від Олени Росади та Вероніки Яковенко. 

 

 

За матеріалами громадсько-політичної газети «Трибуна хлібороба». Автор В. Добринська.

Важливі посилання