Протягом серпня місяця 2017 року у Христинівському пологовому будинку народилося 28 малюків, 13 хлопчиків та 15 дівчаток. Вітаємо батьків з родинами!!! Найпоширеніші ім'я за серпень місяць: Данило, Максим, Руслан, Софія, Дарина, Катерина. Також називали дітей і незвичними та рідковживаними іменами: Мілана, Каміла, Тіна, Даніель, Святослав.

Одночасно повідомляємо, що Христинівським райвідділом РАЦС було зареєстровано за липень місяць 14 дітей безпосередньо в пологовому будинку. Дана послуга надається відділом абсолютно БЕЗКОШТОВНО та дає матері можливість отримати свідоцтво про народження дитини в медичному закладі, навіть якщо мати приписана поза межами міста. Кохайтеся, народжуйте дітей, а про документи подбаємо ми!

Начальник Христинівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області М.М. Світличний

До уваги депутатів

25 квітня 2018 року о 900 годині в сесійній залі Будинку рад відбудеться пленарне засідання 28 сесії районної ради VІІ скликання.