foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контакти27 вересня, під головуванням голови районної ради Анатолія Володимировича Бордуна відбулася 22 сесія Христинівської районної ради VII скликання.

У роботі сесії взяли участь 27 депутатів районної ради, депутат обласної ради Баштан О.В., начальник Головного управління транспорту, дорожнього господарства та військово-промислового комплексу облдержадміністрації Чубань С.В., голова районної державної адміністрації Денисюк Л.М., помічник-консультант народного депутата України Яценка А.В. Плетньова І.Г., начальники управлінь та  відділів  райдержадміністрації,  голови територіальних громад району, керівники підприємств, установ, організацій Христинівського району, представники засобів масової інформації. 

На початку пленарного засідання Плетньова І.Г. довела до відома присутніх інформацію про діяльність в окрузі народного депутата України Антона Яценка.

Депутати заслухали звернення Чубаня С.В., з пропозицією виділити кошти з районного бюджету на співфінансування робіт по реконструкції мосту через Дніпро. 

До запропонованих 34 питань порядку денного пленарного засідання 22 сесії районної ради депутат Хливнюк С.І. вніс доповнення щодо розгляду і підтримки колективного звернення жителів с. Осітна «Про зупинення рейдерства землі та підприємства СТОВ «Маяк-Агро» працівниками правоохоронних органів».

В ході обговорення депутати прийняли рішення і затвердили Статути Заячківського НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст.» і Верхняцького МНВК, внесли зміни до Статуту Христинівської дитячої музичної школи. 

Переважною більшістю голосів, внесли зміни і доповнення до «Програми економічного і соціального розвитку Христинівського району на 2017 рік», районної комплексної Програми «Турбота» на 2014-2020 роки і районної цільової Програми «Призовна дільниця» на 2016-2020 роки. 

Затвердили районну Програму поводження з твердими побутовими відходами в Христинівському районі на 2017-2022 роки і Програму підтримки діяльності органів виконавчої влади Христинівського району на 2017 рік. 

Депутати підтримали внесені райдержадміністрацією зміни до рішення районної ради від 23.12.2016 №14-2/VII «Про районний  бюджет на 2017 рік», про які доповів начальник фінансового управління райдержадміністрації Невшупа М.М.. Після детального обговорення, не знайшла підтримки у депутатського корпусу пропозиція Чубаня С.В. щодо надання субвенції обласному бюджету в розмірі 200 тис. грн. фінансування робіт по реконструкції мосту через Дніпро. 

Про стан матеріально-технічної бази навчально-виховних закладів району та про стан використання земель водного фонду на території району депутатів проінформували відповідно в.о. начальника відділу освіти Щерба Л.В. і начальник відділу агропромислового комплексу райдержадміністрації Прокопчук В.В.

Депутати внесли зміни до складу Президії районної ради і затвердили граничні норми витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію. 

Розглянули та затвердили технічну документацію із землеустрою щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення фермерських господарств і товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих в адмінмежах Великосевастянівської сільської ради. Прийняли позитивні рішення щодо використання комунального майна. 

Після активного обговорення, депутати підтримали звернення Христинівської районної ради до Головного управління Національної поліції в Черкаській області щодо зміцнення керівництва Христинівського відділення поліції, до міського голови М.М. Наконечного та депутатів міської ради щодо будівництва АЗС у житловому масиві міста і колективне звернення жителів с. Осітна. 

Внесене на розгляд ради звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Національної поліції України, Служби безпеки України про надання належної правової та політичної оцінки вчиненим М.Саакашвілі та його прибічниками діям, а також про вжиття відповідних процесуальних дій щодо всіх учасників прориву державного кордону не знайшло підтримки у депутатів.

Виконавчий апарат районної ради

 

Важливі посилання