Христинівська районна рада оголошує про намір передати в оренду майно районної комунальної власності:

Найменування об’єкту: частина вбудованого нежитлового адміністративного приміщення другого поверху
Балансоутримувач: Христинівська районна рада
Місцезнаходження: Христинівський район, с. Орадівка, вул. Першотравнева, 6
Загальна площа:  32,1 м2
Термін оренди: 2 роки 11 місяців
Мета використання: розміщення офісного приміщення

Найменування об’єкту: частина вбудованого нежитлового приміщення першого поверху Христинівської центральної районної лікарні
Балансоутримувач: Христинівська центральна районна лікарня
Місцезнаходження: м. Христинівка, вул. Б.Хмельницького, 2
Загальна площа:  18,0  м2
Термін оренди: 2 роки 11 місяців
Мета використання: розміщення аптечного пункту, що реалізує готові ліки

Заяви про оренду зазначених об’єктів подаються виконавчому апарату Христинівської районної ради за адресою: м. Христинівка, вул. Соборна, 30, тел. 2-22-48, 2-25-57 протягом десяти робочих днів після публікації даного оголошення.

У разі надходження двох і більше пропозицій на об’єкт оренди буде оголошено конкурс на право оренди відповідно до вимог ч.4 ст.9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».