Шановні працівники сільського господарства! Депутатський корпус та виконавчий апарат Христинівської районної ради від щирого серця вітають вас із професійним святом. Від результатів вашої діяльності значною мірою залежить добробут і процвітання України. Висловлюємо глибоку подяку хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва району.

Ваша робота нелегка, але дуже важлива.

Низький уклін всім вам за хліб на столах, за самовіддану працю і вірність обраній справі!

З нагоди свята бажаємо вам і вашим сімям міцного здоровя, впевненості у власних силах, щастя, злагоди і достатку, нових успіхів, добробуту у ваших оселях!

До уваги депутатів

25 квітня 2018 року о 900 годині в сесійній залі Будинку рад відбудеться пленарне засідання 28 сесії районної ради VІІ скликання.