foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контактиВосени, коли землю вкриває жовте листя, коли зібрано врожай, а комори заповнені збіжжям, працівники господарств, переробних, обслуговуючих, заготівельних підприємств святкують своє професійне свято. 

 

 

Мелодії духового оркестру, щирі, теплі слова привітань і найкращі побажання від керівників району, соціальних партнерів линули 16 листопада на адресу славних аграріїв Христинівщини. Адже з давніх-давен район славиться своїми людьми – талановитими та працьовитими, які плекають найсвятіше – хліб. 

 

Про високі досягнення трудівників села, а це – найвищий врожай зернових в області, з гордістю говорить у вітальній промові голова райдержадміністрації Л.М. Денисюк. 

«Приємно сьогодні вітати вас, хто душею і серцем виробляють хліб, знають його ціну, вирощують овочі і фрукти, виробляють м’ясо і молоко, займаються бджільництвом та риборозведенням. 

 

Саме трудівники села і є основою економіки країни та соціальними партнерами освіти, медицини, культури. Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя плани, задуми та сподівання на радість рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу. Добра вам і радості! Хай буде хліб і до хліба на вашому столі!», – зичила Людмила Миколаївна. 

 

Найкращі підприємства були відзначені Грамотами райдержадміністрації в номінаціях:     «Лідер розвитку аграрного виробництва» – ДП ДГ «Нива», директор – Л.В. Мітіогло; «Лідер виробництва високоякісного насіння зернових культур черкаського регіону» – Верхняцька дослідно-селекційна станція, директор М.О.Вакуленко;

«Лідер з вирощування племінного тваринництва ВРХ» – ДП ДГ «Христинівське», директор – М.М. Передрій; 

«Лідер-Агро Перспектива» – корпорація «Украгротех», генеральний директор Р.С. Омельяновський; «Лідер багатогалузевого сільгосппідприємства району» ФГ «Голден», директор М.М. Миронюк; «Лідер з вирощування зернових» Гайсинська філія ПрАТ «Зернопродукт МХП», директор – А.О. Січкар; «Лідер з багаторічними традиціями ведення сільського господарства» – СТОВ «Верхнячка-Агро», директор Г.П. Грушовенко; «Лідер у співпраці з місцевим самоврядуванням» – СТОВ «Маяк-Агро», засновник – С.І. Хливнюк; 

«Лідер у підтримці та розвитку соціальної сфери села» – ФГ «Базис», голова – В.О. Осадчий; «Лідер інновацій та новітніх технологій в рослинництві» – ДП «Умань-Агро», директор – В.В. Куліков; «Лідер активної позиції у підвищенні якості життя односельчан» – ТОВ «Кузьмина Гребля», директор – А.В. Ткачук; «Лідер тваринницької галузі району з виробництва та експорту м’яса ВРХ» – ТОВ «ЕіМ Красива Земля», директор – Хуссам Мбайдін; «Лідер інвестицій з розвитку власного виробництва» – ПП «Агротрейд-Групп», директор – І.В. Полиця; «Лідер-новатор» – ПП «Хутірець», директор – В.Т. Бойко; 

«Лідер-фермер – запорука розвитку села» – ФГ «РОМ», голова – М.М. Рак; «Лідер сімейного фермерського господарства» – ФГ «Бобик», голова – В.М. Бобик; «Лідер регіону з виробництва хлібобулочної продукції» – ФОП «Плужник В.М.», директор – В.М. Плужник; «Лідер підтримки державних стандартів» – філія ПАТ «ДПЗКУ» «Хлібна база №86», директор – О.М. Передрій; «Лідер регіону з переробки сільгосппродукції» – ТОВ «Христинівка-продтовари», директор – О.М. Поліщук; «Лідер по прийому та первинній переробці зернової продукції» – ТОВ «Христинівське ХПП», директор – О.І. Цуркан; «Лідер з розвитку інноваційних технологій в галузі вирощування овочів в закритому ґрунті» – «Уманський тепличний комбінат», директор – М. В. Гордій; «Україна – понад усе» – рада сільгосптоваровиробників району та Асоціація фермерів району – Л.В. Мітіогло та М.М. Рак. 

Зі щирими словами привітань та вдячності до працівників полів і ферм звернувся голова районної ради А.В. Бордун: «Праця сільського трудівника завжди була в пошані, а людей, доля яких пов’язана з мистецтвом сіяти і вирощувати хліб, виробляти цінну і якісну сільськогосподарську продукцію, по праву називають хлібодарами. 

Ми всі усвідомлюємо, що тільки завдяки розвитку сільського господарства покращується життєвий рівень мешканців села, розвивається соціальна сфера, вирішуються нагальні проблеми сьогодення. Спасибі вам за працю, за розуміння важливості своєї справи, за те, що шануєте землю і збираєте багаті врожаї, що залишаєтеся вірними своєму покликанню». 

Анатолій Володимирович вручив Почесні грамоти районної ради: В.Т. Бойку, С.І. Хливнюку, Р.Ф.Цибку, грамоти районної ради – М.П. Байді, М.А. Королю, М.А. Тіторенку, А.В. Григоренку, О.М. Раку. 

 

 

 

 

 

До вітальних слів приєдналися начальники відділів: освіти – Л.В. Марченко, культури, молоді та спорту – Г.М. Кошель, заступник головного лікаря ЦРЛ В.П. Губський, які дякували аграріям за неоціненний внесок у розвиток медицини, освіти та культури району. 

Естафету поздоровлень перейняли військовий комісар А.І. Стуженко, голова спілки воїнів АТО «Черкащани» О.В. Жданов, наголосивши, що дієву допомогу наші захисники отримують від аграріїв, висловили велику вдячність за те, що вони опікуються воїнами і вручили Грамоти і Подяки. 

 

 

В.о. першого заступника голови, начальник управління регіонального і агропромислового розвитку та інфраструктури РДА Т.С. Терещук привітала трударів села з професійним святом, висловила слова подяки за невтомну працю, високі досягнення в аграрному секторі, зичила міцного здоров’я, щасливої долі, достатку, злагоди, мирного неба і впевненості в завтрашньому дні. 

Цілу плеяду механізаторів і доярок, керівників господарств та середньої ланки, ветеранів галузі, які доклали чимало зусиль для розвитку району, нагородили Грамотами та пам’ятними сувенірами.

Ветеран праці В.П. Лісовенко, який не один десяток років віддав сільському господарству, у своєму виступі сказав, що ветерани галузі пишаються сьогоднішніми досягненнями аграріїв Христинівщини, тим паче, коли район очолює жінка – Людмила Денисюк, дякував за шану й увагу, за те, що район має суттєвий прорив в соціально-економічному розвитку. 

Ніжний аромат квітів та духмяного короваю витали у залі впродовж всього дійства. 

 

А музичні вітання учасникам свята дарували аматори мистецької ниви – танцювальний колектив «Барви», солісти – Віктор Свіщенко та Наталія Лизун, а також гурт «Водограй» з сусідньої Вінниці. 

 

 

 

 

За матеріалами громадсько-політичної газети «Трибуна хлібороба». Автор Добринська В.П.

Важливі посилання