foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контактиДень Гідності і Свободи став незаперечним доказом відродження нашої нації. Події Майдану змінили наш народ, його погляди, мрії та віру у своє європейське майбутнє. І нікому не відібрати споконвічного прагнення українців до волі та незалежності. 

Здавалося б, доля нарешті подарувала нам унікальну можливість стати незалежною Європейською державою, але історія повернула ще одні Крути. І знову молодь, студенти вийшли на Майдан, виборюючи право жити у демократичній країні. Революція гідності – так згодом назвуть ці буремні події. 

На жаль, до цих пір на території нашої держави немає спокою, після Майдану розпочалися військові дії на Сході країни, в ході яких втрачено життя кількох тисяч солдатів та мирних жителів. 

21 листопада, у День Гідності та Свободи, христинівчани долучилися до заходів, приурочених цьому величному дню в історії українського народу. 

Керівники району та міста – Людмила Денисюк, Анатолій Бордун, Микола Наконечний, громадськість оглянули виставку-інсталяцію, підготовлену районною бібліотекою (директор Р. В. Шумовська), хвилиною мовчання вшанували Героїв Майдану і воїнів-захисників, які загинули за світле майбутнє України. 

Осінні квіти та мерехтливий вогонь лампадок нагадують нам, живим, що пам’ять про борців за волю – незгасна. 

Кожного дня Україна, завдяки захисникам-героям, серед яких і наші славні земляки, виборює право бути суверенною, єдиною державою. Ми всі з нетерпінням чекаємо наших воїнів, аби вони живими і здоровими якнайшвидше по-вернулися додому, до своїх матерів, дружин та дітей.

За матеріалами громадсько-політичної газети «Трибуна хлібороба». Автор Добринська В.П.

Важливі посилання