Пілотний проект «ШЛЮБ ЗА ДОБУ» в Черкаській області Міністерства юстиції України розширено ще на 23 населені пункти по всій території України. 15 листопада 2017 року Кабінетом Міністрів України прийнято Розпорядження №812-р «Про внесення зміни до пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 р. №502».

Даним нормативно-правовим актом дію пілотного проекту «Шлюб за добу» віднині поширено на Ковель, Нововолинськ, Нікополь, Кам’янське, Волноваху, Лиман, Покровське, Коростень, Мукачево, Тячев, Олександрію, Вознесенськ, Первомайськ Миколаївської області, Ізмаїл, Дубно, Сарни, Тростянець Сумської області, Генічеськ, Нову Каховку, Вижницю, Канев, Смілу та с. Білозір’я Черкаського району Черкаської області.

На сьогодні пілотний проект вже реалізується на території всієї України в 35 населених пунктах, де такою послугою скористалося більше 20 тисяч пар.

Отже, у Черкаській області шлюб за добу можна зареєструвати у містах Черкасах, Каневі, Смілі, та с. Білозір’ї Черкаського району.

В.о. начальника Христинівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного  стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області С.В. Нагієва