До уваги громадян!

Зміни у сфері реєстрації шлюбу та розірвання шлюбу.

У зв'язку зі змінами законодавства у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, повідомляємо про наступне. Під час звернення до органів державної реєстрації актів цивільного стану з питань подачі заяв про державну реєстрацію шлюбу, розірвання шлюбу, зміну імені та ін., військовозобов'язаним громадянам при собі необхідно мати військово-облікові документи (військовий квиток, тимчасове посвідчення, тощо).

Також нагадуємо, що військово-облікові документи померлої особи потрібно надавати до органів державної реєстрації актів цивільного стану при державній реєстрації смерті.

Начальник Христинівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області М.М. Світличний