Шановні депутати і посадові особи органів місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Це свято людей, яких обирає суспільство, свято гілки влади, котра найбільше наближена до громадян, і за результатами діяльності якої люди формують думку про роботу влади в цілому.

На місцеве самоврядування покладена відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за добробут їх жителів, за створення належних умов проживання.

Тому в місцевих органах влади працюють справжні професіонали своєї справи, активні та ініціативні, справжні патріоти свого краю і Української держави, яким під силу зробити все можливо задля позитивних змін у житті своїх громад.

Сердечно бажаємо всім щастя, радості, достатку, добробуту, миру, довголіття та  успіхів у подальшій діяльності на благо територіальних громад та держави.

Нехай це свято згуртує всіх нас у високому прагненні до добра та додасть сил і наснаги для вирішення непростих проблем сьогодення!

Виконавчий апарат Христинівської районної ради

До уваги депутатів

25 квітня 2018 року о 900 годині в сесійній залі Будинку рад відбудеться пленарне засідання 28 сесії районної ради VІІ скликання.