foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контактиДитинство найважливіший період нашого життя, адже саме цієї пори формується наш характер, уподобання, моральні переконання.

Тому так важливо, щоб в дітей вкладалися зерна добра, і знань, милосердя, повага і тоді, в майбутньому, вони обов’язково проростуть величним деревом життя з численними якісними і корисними плодами. Від нас, дорослих, залежить майбутнє дітей, наше майбутнє і майбутнє всього суспільства. 

Тому заради мирного і щасливого життя дітей наші доблесні воїни стоять на сторожі суверенності нашої держави, патріоти-волонтери відчайдушно допомагають українському війську, а представники влади та місцевого самоврядування забезпечують благополуччя та створюють комфортні умови для їхнього проживання і розвитку. 

Чимало є професій на світі. І всі вони потрібні. Необхідно вирощувати хліб, лікувати хворих, навчати дітей, захищати людей... Та немає професії більш необхідної, як батьківство. Адже бути батьком, дорогим і любим татусем — це відповідальна і нелегка справа. Найвищою нагородою і визнанням того, що ви оволоділи саме цією справою, стануть слова вашого сина чи доньки: «Люблю свого татка. Хочу бути таким, як він. Пишаюся тобою, батьку. Ти – мій герой». 

Ресурсний центр інклюзивної освіти та психологічної служби району відділу освіти РДА проводить акцію «Мій тато – герой» з метою створення рукописної книги, кожна сторінка якої оформлена власноруч малюками дитсадків та учнями шкіл, і відображає щирі непідкупні почуття гордості за своїх батьків. Для ознайомлення і популяризації розпочатої справи книга буде передана до центральної районної бібліотеки. 

Запрошуємо долучитися до її створення дітей, батьки яких – учасники бойових дій на Сході країни, бійців АТО, волонтерів та їхні сім’ї. Сподіваємося, що вона і надалі буде наповнюватися новими сторінками професійних досягнень батьків у мирний час. 

 

 

 

За матеріалами громадсько-політичної газети «Трибуна хлібороба»

Автор М.Білецька, директор РЦІОПСР

Важливі посилання