foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контакти8 грудня, під головуванням голови районної ради Анатолія Володимировича Бордуна відбулася 24 сесія Христинівської районної ради 7 скликання. 

У роботі сесії взяли участь 23 депутати районної ради, голови територіальних громад району, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій Христинівського району, представники засобів масової інформації. 

Початок пленарного засідання розпочався із нагородження грамотами районної ради вихованки ДЮСШ Лягоцької Софії, яка виборола титул чемпіонки світу з Козацького двобою, що проходив з 29 листопада по 1 грудня цього року у м. Харків та її тренера Лягоцького М.М. 

Детально обговоривши, депутати районної ради підтримали внесені райдержадміністрацією зміни до рішення районної ради від 23.12.2016 №14-2/VII «Про районний бюджет на 2017 рік», про які доповів начальник фінансового управління райдержадміністрації М.М. Невшупа. 

Депутати районної ради заслухали інформації начальника відділу регіонального розвитку та інфраструктури райдержадміністрації О.А. Петрук про хід виконання Програми з ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого та державного значення Христинівського району на 2016-2018 роки 

та заступника головного лікаря КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району Н.А. Когут про хід виконання районної Програми «Забезпечення інвалідів та дітей-інвалідів технічними засобами на 2016-2018 роки». 

Внесли зміни до районної цільової Програми «Призовна дільниця» на 2016-2020 роки і рішення районної ради від 27.09.2017 №22-17/VII «Про надання дозволу КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району на реконструкцію частини будівлі». 

Крім того, депутати затвердили районні програми: «Цукровий діабет на 2018-2020 роки», «Фінансування заходів мобілізаційної підготовки на 2018-2020 роки», «Територіальна оборона» на 2018-2020 роки, 

Підтримки діяльності редакції районної газети «Трибуна хлібороба» на 2018 рік і надали згоду на введення до штатного розпису ФОК «Колос» посади фахівця І категорії. 

На сесії були розглянуті та ухвалені позитивні рішення з питань оренди комунального майна. 

Також депутати районної ради погодили склад тимчасової лічильної комісії районної ради, план роботи районної ради на І півріччя 2018 року, присвоєння голові районної ради Бордуну А.В. чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування 

і схвалили текст звернення депутатів районної ради до Служби автомобільних доріг України у Черкаській області і ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» щодо проведення реконструкції дорожнього мосту на 530 км автомобільної дороги загального користування державного значення Стрій – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка. 

Виконавчий апарат районної ради

Важливі посилання