foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контакти22 грудня, під головуванням голови районної ради Анатолія Володимировича Бордуна відбулася 25 сесія Христинівської районної ради 7 скликання. 

У роботі сесії взяли участь 27 депутатів районної ради, голова районної державної адміністрації Л.М. Денисюк, голови територіальних громад району, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, 

керівники підприємств, установ, організацій Христинівського району, директори навчально-виховних закладів, представники засобів масової інформації. 

Депутати районної ради затвердили Програми економічного і соціального розвитку Христинівського району на 2018 рік, «Медикаментозного забезпечення хворих із трансплантованими органами на 2017-2020 роки», районні Програми «Газифікація населених пунктів Христинівського району на 2018-2020 роки», «Розвитку фізичної культури і спорту на 2018-2020 роки» 

і районну Програму щодо реалізації Стратегії забезпечення сталої відповіді на епідемію туберкульозу, в тому числі хіміорезистентного, та ВІЛ-інфекції/СНІДу на період до 2020 року. 

Крім того, депутати внесли зміни і доповнення до Програми «Ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого та державного значення Христинівського району на 2016-2018 роки. 

Продовжили термін дії районних Програм «Надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю» на 2014-2017 роки ще на 2018 рік 

та індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2013-2017 роки до 2022 року, 

а також прийняли рішення «Про організацію харчування дітей пільгових категорій у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах і встановлення відсотку батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах району». 

Детально обговоривши, депутати районної ради підтримали внесені райдержадміністрацією зміни до рішення районної ради від 23.12.2016 № 14-2/VII «Про районний бюджет на 2017 рік» і затвердили районний бюджет на 2018 рік. 

На сесії були розглянуті та ухвалені позитивні рішення з питань оренди комунального майна. 

Також депутати районної ради затвердили Положення про тендерний комітет виконавчого апарату Христинівської районної ради і погодили встановлення надбавки до заробітної плати головному лікарю Христинівської ЦРЛ і головному лікарю КЗ ЦПМСД Христинівського району. 

Депутати схвалили тексти звернень депутатів районної ради до комітетів Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, з питань аграрної політики та земельних відносин, народного депутата України А.В. Яценка і Черкаської обласної державної адміністрації «Про правове врегулювання правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення». 

Предметом детального обговорення стало питання щодо добровільного об’єднання територіальних громад, за підсумками якого було підготовлене відповідне звернення до Христинівської райдержадміністрації. 

Виконавчий апарат районної ради

Важливі посилання