Рік, що минає, приніс для христинівчан багато цікавих подій, успішних проектів та вдало реалізованих планів.

Вірю, що і 2018 рік для Христинівського району буде роком подальшої стабілізації суспільно-політичного життя, економічного та соціально-культурного розвитку, роком реалізації намічених планів, а для кожного з нас – роком добробуту й стабільності.

Для досягнення цієї мети злагоджені дії депутатського корпусу районної ради у співпраці з районною державною адміністрацією та територіальними громадами дадуть змогу покращити наповнення районного та місцевих бюджетів, забезпечити працюючим належну і своєчасну оплату праці, пенсіонерам – захищену старість, а нашим дітям – щасливе майбутнє.

Хай рік прийдешній додасть усім нам нових сил, принесе нові сподівання та втілення заповітного.

Нехай чарівність новорічної ночі, тайна коляди та божественні миттєвості Різдва дарують Вам і Вашим родинам життєву силу і натхнення на добрі справи, а цілюще Господнє благословення обдаровує сімейним щастям, щирою любов’ю  і усілякими земними радощами.

З Новим роком! З пресвітлим Різдвом Христовим!

Голова Христинівської районної ради А.В. Бордун