Інформаційне повідомлення

Національний банк України повідомляє, що у рамках реформування регіональної мережі з 1 січня 2018 року припиняється доставка кореспонденції відділеннями ПАТ «Укрпошта», адресованої Національному банку України, за адресою: вул. Остафія Дашковича, 23, м. Черкаси, 18002.

Для місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, соціального забезпечення, судів та правоохоронних органів, юридичних та фізичних осіб (у тому числі пенсіонерів та колишніх працівників Національного банку) Черкаського регіону листування з питань, що належать до компетенції Національного банку України, здійснюватиметься за поштовою адресою юридичної особи: вул. Інститутська, 9, м. Київ, 01601.

Видача довідок про офіційний обмінний курс гривні до іноземних валют, банківських металів і ціни на дорогоцінні метали в брухті та приймання декларацій про валютні цінності, доходи і майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами, суб’єктів  підприємницької  діяльності  Черкаської  області  та  м. Черкаси  здійснюватиметься  у м. Києві за адресою: площа Контрактова, 2-6, 2 під’їзд, телефон (044) 230-17-69 (адреса для листування: Національний банк України, вул. Інститутська, 9, м. Київ, 01601).

До уваги депутатів

26 вересня 2018 року о 900 годині в сесійній залі Будинку рад відбудеться пленарне засідання 30 сесії районної ради VІІ скликання.