Найчарівніші і любі христинівчанки!

Сердечно вітаємо Вас із приємним і радісним святом – 8 Березня!

Серед кращих традицій нашого народу є повага і шана до жінки – матері – мудрої господині, берегині домашнього вогнища. Дбайлива мати, жінка, любляча дружина, сумлінна трудівниця – таке нелегке ваше покликання, яке ви виконуєте з гідністю і терпінням. Саме тому ніколи не прийде час, коли ми перестанемо поважати жінку, цілувати руки матерів і низько вклонятися їм до землі.

Користуючись нагодою, хочемо подякувати всім жінкам, які сьогодні сумлінною повсякденною працею утверджують авторитет органів місцевого самоврядування, державної влади, підприємств і організацій, забезпечуючи виконання важливих завдань на різних напрямках роботи. Особлива подяка тим жінкам, які сьогодні разом з чоловіками відстоюють суверенітет і територіальну цілісність нашої держави, жінкам-волонтерам.

Ваша небайдужа й відповідальна життєва позиція, як і буденна праця, є справжньою запорукою миру і стабільності нашого народу, відродження нашої країни.

Нехай кожна з вас щодня відчуває себе єдиною і неповторною, а здійснення ваших мрій і бажань буде високою метою для всіх справжніх чоловіків.

Нехай буде більше посмішок на ваших обличчях і безхмарних весняних днів у житті. Здоров’я вам, щастя, нев’янучої молодості і краси, надії і любові, добра і сонця у ваші родини і серця.

З повагою, Христинівська районна рада.

До уваги депутатів

25 квітня 2018 року о 900 годині в сесійній залі Будинку рад відбудеться пленарне засідання 28 сесії районної ради VІІ скликання.