foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контакти21 березня, під головуванням голови районної ради Анатолія Володимировича Бордуна відбулася 27 сесія Христинівської районної ради 7 скликання. 

У роботі сесії взяли участь 32 депутати районної ради, голови територіальних громад району, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій Христинівського району, директори загальноосвітніх навчальних закладів, представники засобів масової інформації. 

Початок пленарного засідання розпочався із нагородження грамотами районної ради вихованців Христинівської районної ДЮСШ Лазнева Максима і Обштиря Артема, які цього року стали призерами чемпіонату України зі стрільби з лука та їх тренера-викладача Ладана С.Є., а також команду «Обрій» с. Талалаївка, яка зайняла ІІ місце в чемпіонаті області з футзалу серед ветеранів. 

 

 

Згідно порядку денного пленарного засідання було заслухано звіт голови районної ради Бордуна А.В. за період з 1 березня 2017 року по 21 березня 2018 року 

і звіт голови райдержадміністрації Денисюк Л.М. про здійснення районною державною адміністрацією повноважень, делегованих районною радою і реалізацію Програми економічного і соціального розвитку району на 2017 рік. 

Фінансові питання, зокрема про звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік і внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 №25-11/VII «Про районний бюджет на 2018 рік» озвучив заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Кревсун В.М. 

Депутати районної ради затвердили районні програми: «Щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції, родин Героїв Небесної Сотні, постраждалих під час Революції Гідності та бійців-добровольців на 2018-2022 роки», 

Про районну Програму розвитку дошкільної освіти на 2018- 2022 роки», «Проведення заходів, направлених на запобігання виникнення захворювання африканської чуми свиней та інших карантинних інфекцій, утворення запасу матеріально-технічних засобів на випадок виникнення вогнища захворювання на 2018-2019 роки», «Боротьби з амброзією полинолистою у Христинівському районі на 2018-2021 роки», 

а також погодили питання про реорганізацію Комунального закладу «Центр надання первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району шляхом перетворення в Комунальне некомерційне підприємство «Центр надання первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району. 

На сесії були розглянуті та ухвалені позитивні рішення з питань оренди комунального майна та надання дозволу на списання основних засобів. 

Також депутати районної ради затвердили технічну документаціїюіз землеустрою щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності площею 1,9705 га для ведення особистого селянського господарства в адмінмежах Талалаївської сільської ради та погодили клопотання дирекції ТОВ «Веселівський цегельний завод 5» на отримання ліцензії на користування надрами з метою геологічного вивчення з дослідно-промисловим видобутком Веселівського родовища цегельної сировини. 

Крім того, депутати прийняли ряд звернень. 

Виконавчий апарат районної ради.

Важливі посилання