Христинівська районна рада оголошує конкурс на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Христинівської району.

1.          Назва об’єкта оренди: Частина нежитлового приміщення головного корпусу Христинівської центральної районної лікарні.

2.          Місцезнаходження: м. Христинівка, вул. Б. Хмельницького, 2.

3.          Балансоутримувач приміщень: Христинівська центральна районна лікарня.

4.          Умови конкурсу:

-        дотримання розрахункового стартового розміру орендної плати;

-        використання об’єкта оренди за цільовим призначенням без надання в суборенду;

-        забезпечення збереження орендованого майна;

-        забезпечення дотримання протипожежних норм експлуатації об’єкта;

-        дотримання санітарно-епідеміологічних норм експлуатації об’єкта;

-        відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна: наданих комунальних послуг, послуг з охорони приміщення, тощо;

-        відшкодування переможцем конкурсу витрат, пов’язаних з проведенням незалежної оцінки об’єкта оренди.

5.          Цільове використання об’єкта оренди: Частина нежитлового приміщення загальною площею 33,0 м2 – для розміщення аптечного пункту з продажу готових ліків.

6.          Стартовий розмір орендної плати за частину приміщення головного корпусу Христинівської ЦРЛ на місяць за перший/базовий місяць оренди становить 371,40 грн. 00 коп.;

7.          Строк оренди: 2 роки 11 місяців.

Претенденти (фізичні особи-підприємці та юридичні особи), які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії, що знаходиться за адресою: м. Христинівка, вул. Соборна, 30, заяву про участь у конкурсі, пропозиції щодо виконання умов конкурсу (окрім пропозиції щодо розміру орендної плати, яка вноситься під час проведення конкурсу), інформацію про засоби зв’язку з ними, копії установчих документів, копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та ін.

Пропозиції щодо розміру орендної плати подаються в окремому конверті. У іншому конверті подаються зобов’язання щодо виконання інших умов використання майна

Конкурс відбудеться 25.04. 2018 року 10 год. в приміщенні Будинку рад.

Конкурсну документацію слід подавати до конкурсної комісії, яка знаходиться в адміністративній будівлі Христинівської районної ради за адресою: м. Христинівка, вул. Соборна, 30, 2-й поверх.

Документи приймаються до 20.04. 2018 року включно.

Довідки за телефоном: 6-17-94.

Заступник голови районної ради                                                                             Л.І. Федичканич