foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контакти25 квітня під головуванням голови районної ради Анатолія Володимировича Бордуна відбулася 28 сесія Христинівської районної ради 7 скликання. 

У роботі сесії взяли участь 23 депутати районної ради, голови територіальних громад району, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій району, директори навчально-виховних закладів, представники засобів масової інформації. 

 

Початок пленарного засідання розпочався із нагородження подяками голови районної ради вихованок ДЮСШ Лягоцької Софії, Лягоцької Дарини і Дубової Софії, які вибороли за підсумками змагань І, ІІ і ІІІ місця на Чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів, що проходили з 29 березня по 1 квітня у м. Бровари. 

 

 

Депутати районної ради затвердили Статути Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району і ФОК ФП «Олімп» у новій редакції та Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу позашкільної освіти. 

Прийняли рішення про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Христинівської районної ради і затвердили Положення про конкурс на посаду директора та педагогічних працівників новоствореної установи, а також надали дозвіл на будівництво корпусу спортивної зали та їдальні зблокованих до існуючої будівлі Малосевастянівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Христинівської районної ради Черкаської області. 

Депутати заслухали інформації про хід виконання Програми «Питна вода» Христинівського району на 2009-2020 роки. Про хід виконання рішень районної ради від 22.04.2016 №8-5/VII і від 01.03.2017 №16-4/VII «Про виконання рекомендацій щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками для ведення особистого селянського господарства» та прийняли відповідні рішення. 

Внесли зміни до районних програм «З ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого та державного значення Христинівського району на 2016-2018 роки» та благоустрою населених пунктів на 2017-2022 роки. 

Крім того, депутати затвердили районні програми: «Зайнятості населення Христинівського району на 2018-2020 роки» і «Підвищення безпеки дорожнього руху на території Христинівського району на 2018-2020 роки. 

На сесії були розглянуті та ухвалені позитивні рішення з питань оренди комунального майна. 

Також депутати районної ради прийняли позитивні рішення щодо затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельних ділянок приватної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адмінмежах Углуватської сільської ради і технічних документацій із землеустрою щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельних ділянок державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель сільськогосподарського призначення в адмінмежах Заячківської сільської ради. 

Виконавчий апарат районної ради

 

До уваги депутатів

3 травня 2019 року о 900 годині в сесійній залі Будинку рад відбудеться пленарне засідання 35 сесії Христинівської районної ради VІІ скликання.

Важливі посилання