foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контакти26 квітня біля пам’ятного знаку «Христинівчанам-чорнобильцям, які врятували світ» відбувся мітинг-реквієм з нагоди 32-ї річниці трагедії на Чорнобильській АЕС, у якому взяли участь голова районної ради А.В. Бордун, голова райдержадміністрації Л.М. Денисюк, заступник голови районної ради Л.І. Федичканич, в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Т.С. Терещук, міський голова М.М. Наконечний, депутат обласної ради О.В. Баштан, голова районної громадської організації «Союз Чорнобиль України» В.Л. Салецький, керівники і представники трудових колективів підприємств, установ, організацій району, ліквідатори аварії на ЧАЕС і жителі міста. 

У своєму виступі голова районної ради А.В. Бордун зазначив: «Ми маємо осягнути, кому зобов’язані мирним небом над головою, можливістю жити і ростити дітей та онуків. Висловлюючи вдячність за подвиг учасникам ліквідації наслідків аварії, схиляючи голову перед пам’яттю тих, хто передчасно пішов з життя, віддаючи шану евакуйованим і переселеним з рідних місць, тим, хто продовжує жити і працювати, ще раз звертаю увагу всіх, кому близькі і зрозумілі болі та страждання людей: проявіть максимум турботи і поваги до кожного чорнобильця, не будьте байдужими до їх проблем, адже кожен з них з честю виконував громадянський обов’язок перед Батьківщиною, рідною землею та майбутніми поколіннями. І хоча сьогодні скорботний та сумний день, все ж я хочу побажати усім вам і вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя, мирного неба, сімейного затишку і всього тільки доброго у житті». 

Виконавчий апарат районної ради.

До уваги депутатів

3 травня 2019 року о 900 годині в сесійній залі Будинку рад відбудеться пленарне засідання 35 сесії Христинівської районної ради VІІ скликання.

Важливі посилання