Христинівська районна рада оголошує конкурс:

• на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Христинівської районної ради Черкаської області.

Особи, бажаючі взяти участь у конкурсі, подають до виконавчого апарату Христинівської районної ради такі документи:

-        заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

-        автобіографію;

-        копію паспорта громадянина України;

-        копію документу про вищу освіту;

-        копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж роботи за фахом;

-        мотиваційний лист і перспективний план розвитку ІРЦ.

Вимоги до кандидатів на заміщення вакантної посади:

-        вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія»,

-        стаж роботи за фахом не менше п’яти років,

-        обов’язкове досконале володіння комп’ютером та державною мовою.

• на заміщення вакантної посади директора дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки «Олімп» Христинівської районної ради Черкаської області.

-        автобіографію;

-        копію паспорта громадянина України;

-        копію документу про вищу освіту;

-        мотиваційний лист і перспективний план розвитку ДЮК ФП «Олімп».

Вимоги до кандидатів на заміщення вакантної посади:

-        вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста,

-        стаж роботи за фахом не менше трьох років,

-        обов’язкове досконале володіння комп’ютером та державною мовою.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається конкурсною комісією.

Документи приймаються протягом 20 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою:  м. Христинівка, вул. Соборна, 30, Христинівська районна рада, 3-й поверх. Довідки за телефоном 6-06-16.

До уваги депутатів

19 грудня 2018 року о 900 годині в сесійній залі Будинку рад відбудеться пленарне засідання 32 сесії районної ради VІІ скликання.