foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контактиВідзначення Дня Європи – ще одна можливість українців долучитися до європейських цінностей. Європа – це велика міцна родина, об’єднання прогресивних, демократичних держав. Європейці поєднані спільною ідеєю процвітання миру.

Напередодні Дня Європи христинівчани зібралися на Соборній площі, де височіє інформаційний стенд «Україна – держава європейська», виготовлений працівниками центральної районної бібліотеки. 

Присутніх заходу привітала голова райдержадміністрацїї Людмила Денисюк: «Відзначення цього дня в нашій державі – це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а й за духом, історією, спільними цінностями, адже український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації. Я вдячна всім за потужну, ефективну підтримку соціально-економічного розвитку району у ці непрості часи. В нас є дорожня карта розвитку району і жодні перешкоди не зупинять нас на цьому шляху».

У дні свят та випробувань ми завжди гуртуємося навколо прапора – святого символу українського нескореного духу і перемоги на своїй благословенній землі – з вірою в мир і добро. Почесне право підняти Державний прапор України та прапор Євросоюзу надано відмінникам навчання, активним учасникам національно-патріотичних заходів – Андрію Шевчуку та Вікторії Стьосовій, Михайлу Башинському та Дарині Кобзар (учні 7 класу міської школи №1).

Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного з нас. І ми – частина Європи. Тож давайте своїми вчинками будемо дотримуватися всіх цих понять, доказуючи, що ми – європейці і Україна – Європейська держава.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА.

За матеріалами громадсько-політичної газети «Трибуна хлібороба».

 

Важливі посилання