19 травня 2018 року у м. Городище пройшов ІІ етап обласної спартакіади депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад.

В черговий раз участь у змаганнях прийняла збірна депутатів Христинівського району на чолі з заступником голови районної ради Федичканич Л.І.. Змагання проводились в особистій першості з шахів, шашок і настільного тенісу та у командній – з волейболу і футзалу.

Змагання розпочалися з традиційного проходження колоною і шикуванням. З вітальним словом до учасників змагань звернулися голова обласної ради Олександр Вельбівець, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Максим Зеленський та директор обласного фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Юрій Мрачковський.

Збірна команда депутатів-христинівчан, яка гідно захистила спортивну честь району, в результаті командної роботи посіла 13 місце із 19-ти, набравши в сумі 253,5 залікових балів.

Виконавчий апарат районної ради.