foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контакти



8 червня о 900 год. в м. Христинівка, в парку ім. Т.Г. Шевченка, відбудеться III дитячий етно-фестиваль «Гроно Калини». 

Метою фестивалю є об’єднання дітей та дорослих у єдину творчу спільноту для знайомства з древніми, традиційними та сучасними зразками проявів національної культури та побуту, створення умов для демонстрації індивідуальних творчих здібностей учасників. Діятимуть майданчики, що сприятимуть виявленню мистецьких, спортивних, військових, літературних талантів учасників та гостей дійства. Серед запрошених гостей – Сашко Лірник, тріо «Гонта», ансамбль аутентичної української музики «Божичі» на чолі з експертом ЮНЕСКО Іллею Фетисовим, дитячі письменники, народні майстри.

В рамках фестивалю діятиме алея майстер-класів з народних ремесел та сучасних видів мистецтв, виставка-ярмарок виробів народних майстрів, літературна сцена, «Екологічна галявина», спортивний майданчик, зона військово-патріотичного виховання, археологічний майданчик, «Українська кухня». Для прихильників пісенно-танцювального мистецтва відкриється «Танцювальне коло» та концертна програма обрядових дійств «Український календар».

Захід переважно розрахований на дитячі групи, проте буде корисним та цікавим для людей усіх вікових категорій. Ініціатор та головний організатор заходу – Галина Санєєва, вчитель образотворчого мистецтва Углуватського НВК. Тогорічний фестиваль, що проходив в с. Углуватка, ознаменувався підписанням угоди між Углуватським НВК та кафедрою фольклористики Київського Національного університету ім. Тараса Шевченка про створення експериментальної школи із вивченням предметів етнокультурологічного напряму. Ця пропозиція була підтримана особистою присутністю радниці міністра культури України Анжелікою Рудницькою.

Контакти для довідок:

Галина Санєєва 066-017-96-36, 096-717-82-92;

e-mail Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.;

Олег Баштан 067-234-63-66, 050-330-15-26.

Подія у Facebook: https://www.facebook.com/groups/168986537164057/

Важливі посилання