Христинівська районна рада оголошує про намір передати в оренду майно районної комунальної власності:

Найменування об’єкту: частина вбудованого нежитлового приміщення актового залу другого поверху Христинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2
Балансоутримувач: відділ освіти Христинівської райдержадміністрації
Місцезнаходження: вул. Першотравнева, 50, м. Христинівка
Загальна площа:  160,6  м2
Термін оренди: 2 роки 11 місяців
Мета використання: для проведення занять із спортивно-бальних танців, ритмічної гімнастики (у вільний від використання приміщення навчальним закладом час та встановленим режимом роботи)

Найменування об’єкту: частина нежитлового приміщення першого поверху Христинівської центральної районної лікарні
Балансоутримувач: Христинівська центральна районна лікарня
Місцезнаходження: вул. Б.Хмельницького, 2, м. Христинівка
Загальна площа:  18,1  м2
Термін оренди: 2 роки 11 місяців
Мета використання: розміщення аптечного пункту, що реалізує готові ліки

Заяви про оренду зазначених об’єктів подаються виконавчому апарату Христинівської районної ради за адресою: м. Христинівка, вул. Соборна, 30, тел. 6-11-57, 6-17-94 протягом десяти робочих днів після публікації даного оголошення.

У разі надходження двох і більше пропозицій на об’єкт оренди буде оголошено конкурс на право оренди відповідно до вимог ч.4 ст.9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

До уваги депутатів

19 грудня 2018 року о 900 годині в сесійній залі Будинку рад відбудеться пленарне засідання 32 сесії районної ради VІІ скликання.