Христинівська районна рада оголошує про намір передати в оренду майно районної комунальної власності:

Найменування об’єкту: частина вбудованого нежитлового приміщення актового залу другого поверху Христинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2
Балансоутримувач: відділ освіти Христинівської райдержадміністрації
Місцезнаходження: вул. Першотравнева, 50, м. Христинівка
Загальна площа:  160,6  м2
Термін оренди: 2 роки 11 місяців
Мета використання: для проведення занять із спортивно-бальних танців, ритмічної гімнастики (у вільний від використання приміщення навчальним закладом час та встановленим режимом роботи)

Найменування об’єкту: частина нежитлового приміщення першого поверху Христинівської центральної районної лікарні
Балансоутримувач: Христинівська центральна районна лікарня
Місцезнаходження: вул. Б.Хмельницького, 2, м. Христинівка
Загальна площа:  18,1  м2
Термін оренди: 2 роки 11 місяців
Мета використання: розміщення аптечного пункту, що реалізує готові ліки

Заяви про оренду зазначених об’єктів подаються виконавчому апарату Христинівської районної ради за адресою: м. Христинівка, вул. Соборна, 30, тел. 6-11-57, 6-17-94 протягом десяти робочих днів після публікації даного оголошення.

У разі надходження двох і більше пропозицій на об’єкт оренди буде оголошено конкурс на право оренди відповідно до вимог ч.4 ст.9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».