foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контакти8 червня ІІІ дитячий етнофестиваль «Гроно Калини» зібрав у парку імені Т.Г. Шевченка м. Христинівка близько двох тисяч дітей з Христинівського, Уманського, Монастирищанського, Тальнівського, Жашківського, Маньківського і Чорнобаївського районів у єдину творчу спільноту для знайомства з древніми, традиційними та сучасними зразками проявів національної культури та побуту. 

Засновниками і організаторами фестивалю є вчитель образотворчого мистецтва Углуватського НВК Галина Санєєва і депутат Черкаської обласної ради Олег Баштан. Захід відбувся за активної підтримки депутатів районної і міської ради. 

Серед запрошених гостей були Сашко Лірник, тріо «Гонта», ансамбль аутентичної української музики «Божичі», майстри народної творчості. 

У вітальному слові голова Христинівської ради А.В. Бордун зазначив: «Етнокультурологічний фестиваль, який проводиться сьогодні – це яскраве і колоритне дійство, яке з особливою яскравістю підкреслює невичерпну силу і красу творчих особистостей і таланту нашого народу. Збереження культурної спадщини, традицій українського народу для нас є не тільки підставою для гордості, але й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги». Від імені районної ради і депутатського корпусу подякував організаторам фестивалю і всім, хто допоміг у його підготовці. Учасникам побажав творчих здобутків, втілення найяскравіших творчих ідей та задумів і гарних вражень від спілкування. 

Для учасників фестивалю працювали алея майстрів, майстер-класи з різних видів народного мистецтва, народних ремесел і сучасних видів мистецтв, виставка-ярмарок виробів майстрів народної творчості, «Екологічна галявина», спортивний майданчик, літературна сцена, археологічний майданчик, 

зона військово-патріотичного виховання, Українська кухня. Концертна програма фестивалю була насичена співочими та танцювальними номерами за участі творчих дитячих колективів району. 

Виконавчий апарат районної ради.


Важливі посилання