foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контакти17 червня країна відзначила День медичного працівника, професійне свято тих, хто присвятив своє життя благородній справітурботі про життя і здоров’я людини. 

15 червня у районному будинку культури відбувся урочистий захід до Дня медичного працівника, у ході якого було відзначено грамотами працівників медичної галузі Христинівського району. 

У вітальному слові заступник голови районної ради Л.І. Федичканич зазначила «Життя та здоров’я людини є найбільшою цінністю держави. Турбота про цей скарб – щоденна праця тих, хто обрав фах медика. Праця нелегка, відповідальна, бо крім знань, потребує мужності і людяності, великих душевних і фізичних сил, а тому і користується особливим авторитетом і повагою.

Сьогодні відбувається реформування медичної галузі. Вирішення її проблем, захист прав громадян у сфері охорони здоров’я, соціальний захист медичних працівників – це наше найважливіше завдання. 

У переддень свята висловлюю всім працівникам медичної галузі Христинівщини безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров’я і радість громадян, хто цього потребував. Низький уклін вам за вірність благородному покликанню і обов’язку. Ваша професія не знає свят і вихідних, вимагає великого терпіння, мужності, душевної чутливості. 

Щиро бажаю усім, хто турбується про здоров’я і життя громадян, міцного здоров’я, завзяття, творчої наснаги та гарного настрою.

Нехай у вашому домі завжди панує мир і злагода, у серці – доброта, у справах – мудрість і виваженість».

Виконавчий апарат районної ради.

До уваги депутатів

3 травня 2019 року о 900 годині в сесійній залі Будинку рад відбудеться пленарне засідання 35 сесії Христинівської районної ради VІІ скликання.

Важливі посилання