foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контакти27 червня відбулося пленарне засідання 29 сесії Христинівської районної ради 7 скликання. 

У роботі сесії взяли участь голови територіальних громад району, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій району, директори навчально-виховних закладів, представники засобів масової інформації.

Перед початком пленарного засідання голова районної ради А.В.Бордун привітав усіх присутніх з Днем Конституції України. 

Далі керівник апарату райдержадміністрації Пилипишин С.П. вручив Почесну грамоту Управління у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації вихованці ДЮСШ Лягоцькій Софії за зайняте друге місце у чемпіонаті світу з кікбоксингу серед дітей у віковій категорії 10-13 років, що проходив у столиці Угорщини, а також цінний подарунок – кікбоксерський мішок. 

 

 

Розпочалося засідання із виконання Гімну України. 

 

 

Відповідно статті 116 Регламенту Христинівської районної ради VII скликання голова районної ради оголосив про розпуск депутатської фракції у районній раді Партії БПП «Солідарність»-ВО «Черкащани» та повідомив про створення в районній раді депутатської групи «Черкащани». 

За пропозицією депутатської фракції Радикальної партії Олега Ляшка в районній раді, до порядку денного пленарного засідання було внесено питання «Про звернення депутатів Христинівської районної ради до Голови Верховної Ради України Парубія А.В. про недостойну поведінку народного депутата України Яценка Антона Володимировича». Після його обговорення, під час проведення поіменного голосування, рішення по даному питанню не було прийняте із-за відсутності потрібної кількості голосів. 

Далі депутати продовжили свою роботу згідно запропонованого порядку денного із внесеними доповненнями і змінами. 

Переважною більшістю голосів депутати районної ради затвердили Статут комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Христинівської районної ради у новій редакції, передавальний акт комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району як юридичній особі, яка є його правонаступником, Положення про конкурс та призначення на посаду директора закладу загальної середньої освіти та Положення про конкурс на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я. Внесли зміни і доповнення до Програми економічного і соціального розвитку району на 2018 рік та до рішення районної ради від 25.04.2018 «Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Христинівської районної ради . Фінансові питання, зокрема внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 №25-11/VII «Про районний бюджет на 2018 рік» озвучив начальник фінансового управління райдержадміністрації Невшупа М.М. 

Також депутати погодили продовження трудових відносин з головним лікарем КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району Калініною О.Л., призначили директором комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Христинівської районної ради Строгу С.П. і директором ДЮК ФП «Олімп» Сидуна О.Ю.

Депутати затвердили районні програми «Вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення розвитку матеріально-технічної бази Уманської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Черкаській області, збільшення надходжень до бюджету Христинівського району на 2018 рік» і «Організація харчування учнів закладів загальної середньої освіти, вихованців закладів дошкільної освіти та дітей пільгових категорій на 2018-2020 роки». Заслухали інформації про хід виконання Програми «Забезпечення екологічної безпеки у Христинівському районі на 2016-2020 роки» та Програми «Програму енергозбереження та енергоефективності в Христинівському районі на 2016-2020 роки». 

Також депутати районної ради внесли зміни до списку присяжних, надали згоду відділу освіти райдержадміністрації введення додаткових посад та затвердили перелік об’єктів районної комунальної власності. Прийняли відповідні рішення по питаннях дотримання вимог чинного законодавства щодо управління об’єктами спільної власності територіальних громад району, які перебувають в управлінні районної ради і Про внесення змін і доповнень до рішення Христинівської районної ради від 12 липня 2018 року №21-4/VII «Про надання дозволу на демонтаж будівлі стрілецького тиру Великосевастянівського НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ст.». 

На сесії були розглянуті і ухвалені позитивні рішення щодо оренди комунального майна та списання основних засобів.

Депутати районної ради погодили план роботи районної ради на ІІ півріччя 2018 року та питання надання відпусток голові районної ради та його заступнику. 

Депутати схвалили текст звернення депутатів районної ради до Верховної Ради України щодо ухвалення антиолігархічного пакету докорінних перетворень.

Виконавчий апарат районної ради.

 

До уваги депутатів

3 травня 2019 року о 900 годині в сесійній залі Будинку рад відбудеться пленарне засідання 35 сесії Христинівської районної ради VІІ скликання.

Важливі посилання