Христинівська районна рада оголошує про намір передати в оренду майно районної комунальної власності:

Найменування об’єкту: частина приміщення районного Будинку культури
Балансоутримувач: відділ культури Христинівської райдержадміністрації
Місцезнаходження: вул. Шевченка, 9, м. Христинівка
Загальна площа:  40,0  м2
Термін оренди: 2 роки 11 місяців
Мета використання: розміщення дитячої кімнати відпочинку

Найменування об’єкту: частина вбудованого приміщення першого поверху головного корпусу Христинівської центральної районної лікарні
Балансоутримувач: Христинівська центральна районна лікарня
Місцезнаходження: вул. Б.Хмельницького, 2, м. Христинівка
Загальна площа:  14,0  м2
Термін оренди: 2 роки 11 місяців
Мета використання: розміщення торговельного об’єкту (кіоску) з продажу продовольчих товарів, крім товарів підакцизної групи

Заяви про оренду зазначених об’єктів подаються виконавчому апарату Христинівської районної ради за адресою: м. Христинівка, вул. Соборна, 30, тел. 6-11-57, 6-17-94 протягом десяти робочих днів після публікації даного оголошення.

У разі надходження двох і більше пропозицій на об’єкт оренди буде оголошено конкурс на право оренди відповідно до вимог ч.4 ст.9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».