Христинівська районна рада оголошує про намір передати в оренду майно районної комунальної власності:

Найменування об’єкту: частина приміщення районного Будинку культури
Балансоутримувач: відділ культури Христинівської райдержадміністрації
Місцезнаходження: вул. Шевченка, 9, м. Христинівка
Загальна площа:  40,0  м2
Термін оренди: 2 роки 11 місяців
Мета використання: розміщення дитячої кімнати відпочинку

Найменування об’єкту: частина вбудованого приміщення першого поверху головного корпусу Христинівської центральної районної лікарні
Балансоутримувач: Христинівська центральна районна лікарня
Місцезнаходження: вул. Б.Хмельницького, 2, м. Христинівка
Загальна площа:  14,0  м2
Термін оренди: 2 роки 11 місяців
Мета використання: розміщення торговельного об’єкту (кіоску) з продажу продовольчих товарів, крім товарів підакцизної групи

Заяви про оренду зазначених об’єктів подаються виконавчому апарату Христинівської районної ради за адресою: м. Христинівка, вул. Соборна, 30, тел. 6-11-57, 6-17-94 протягом десяти робочих днів після публікації даного оголошення.

У разі надходження двох і більше пропозицій на об’єкт оренди буде оголошено конкурс на право оренди відповідно до вимог ч.4 ст.9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

До уваги депутатів

19 грудня 2018 року о 900 годині в сесійній залі Будинку рад відбудеться пленарне засідання 32 сесії районної ради VІІ скликання.