Христинівська районна рада оголошує конкурс на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Христинівського району.

1.       Назва об’єкта оренди: Частина нежитлового приміщення головного корпусу Христинівської центральної районної лікарні.

2.       Місцезнаходження: м. Христинівка, вул. Б. Хмельницького, 2.

3.       Балансоутримувач приміщень: Христинівська центральна районна лікарня.

4.       Умови конкурсу:

-        дотримання розрахункового стартового розміру орендної плати;

-        використання об’єкта оренди за цільовим призначенням без надання в суборенду;

-        забезпечення збереження орендованого майна;

-        забезпечення дотримання протипожежних норм експлуатації об’єкта;

-        дотримання санітарно-епідеміологічних норм експлуатації об’єкта;

-        відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна: наданих комунальних послуг, послуг з охорони приміщення, тощо;

-        відшкодування переможцем конкурсу витрат, пов’язаних з проведенням незалежної оцінки об’єкта оренди.

5.       Цільове використання об’єкта оренди: Частина нежитлового приміщення загальною площею 18,1 м2 – для розміщення аптечного пункту з продажу готових ліків.

6.       Стартовий розмір орендної плати за частину приміщення головного корпусу Христинівської ЦРЛ на місяць за перший/базовий місяць оренди становить 185 грн. 00 коп.

7.       Строк оренди: 2 роки 11 місяців.

Претенденти (фізичні особи-підприємці та юридичні особи), які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії:

-        заяву про участь у конкурсі,

-        пропозиції щодо виконання умов конкурсу (окрім пропозиції щодо розміру орендної плати, яка вноситься під час проведення конкурсу),

-        інформацію про засоби зв’язку з ними,

-        копії установчих документів,

-        копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та ін.

Пропозиції щодо розміру орендної плати подаються в окремому конверті. У іншому конверті подаються зобов’язання щодо виконання інших умов використання майна.

Конкурс відбудеться 20.09. 2018 року 11 год. в приміщенні Будинку рад.

Конкурсну документацію слід подавати до конкурсної комісії, яка знаходиться в адміністративній будівлі Христинівської районної ради за адресою: м. Христинівка, вул. Соборна, 30, 2-й поверх.

Документи приймаються до 18.09.2018 року включно.

Довідки за телефоном: 6-17-94.