foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контакти26 вересня під головуванням голови районної ради Анатолія Володимировича Бордуна відбулася 30 сесія Христинівської районної ради VII скликання. 

У роботі сесії взяли участь 29 депутати районної ради, голови територіальних громад району, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій району, директори навчально-виховних закладів, представники засобів масової інформації. 

Початок пленарного засідання розпочався із нагороджень. Почесними грамотами районної ради нагороджені: Маркович М.М. – депутат районної ради за активну депутатську діяльність, особистий внесок у становлення і розвиток місцевого самоврядування, всебічне сприяння соціальному розвитку району та з нагоди ювілею – 60-річчя з Дня народження; 

Осітнянко Н.І. – Кузьминогребельський сільський голова за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, особистий внесок у економічний і соціальний розвиток територіальної громади. 

Грамотами районної ради відзначені: за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я Христинівського району: Губський В.П. – заступник головного лікаря з медичної частини Христинівської ЦРЛ і Хлєбас Г.В. – лікар-педіатр КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району; 

за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління: Максимчук Л.М. – директор Івангородського НВК «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», Скалій І.П. – директор Шельпахівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Мельник Л.В. – директор Кузьминогребельської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів і Гаїн С.І. – викладач Христинівської дитячої музичної школи; 

 

 

за багаторічну сумлінну працю, відданість своїй справі, особистий внесок у розвиток бібліотечної системи району Шумовська Р.В. – директор Христинівської районної централізованої бібліотечної системи; за сумлінну працю, високий професіоналізм, пропаганду музичного мистецтва Сверблик В.І. – директор Великосевастянівського будинку культури. 

 

За участь у благодійному біговому заході INTERSPORT RUN UA-2018 на підтримку діяльності НДСЛ «ОХМАДДИТ» депутати районної ради – Махиня С.П. і Паламарчук В.С. 

Заступник голови районної ради Федичканич Л.І. представила усім присутнім новопризначеного військового комісара Христинівського військового комісаріату полковника Юрчака Петра Дмитровича. 

Згідно порядку денного пленарного засідання депутати районної ради задовольнили заяву директора КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Христинівської районної ради Строгої С.П., внесли зміни до складу Президії районної ради, затвердили Статут Великосевастянівського НВК у новій редакції. 

Прийняли відповідні рішення про реформування друкованого засобу масової інформації та редакції, співзасновниками яких є районна рада, про припинення діяльності Верхняцького МНВК, про надання згоди відділу освіти райдержадміністрації на введення посад, про створення структурного підрозділу Христинівської музичної школи, про організацію громадських робіт в районі в 2018 році. 

Депутати заслухали інформації про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Христинівського району на 2018 рік та про стан підготовки об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період. 

Внесли доповнення до районних програм «З ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого та державного значення Христинівського району на 2016-2018 роки». 

Після тривалого обговорення депутати не підтримали питання про стан реформування освітньої галузі в районі відповідно вимог Закону України «Про освіту». 

Фінансові питання, зокрема внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 №25-11/VII «Про районний бюджет на 2018 рік», озвучив начальник фінансового управління райдержадміністрації Невшупа М.М. 

На сесії були розглянуті та ухвалені позитивні рішення з питань оренди комунального майна. 

Також депутати районної ради прийняли позитивні рішення щодо затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності в адмінмежах Христинівської сільської ради і погодження проекту землеустрою щодо встановлення меж села Сичівка, селищ Сичі та Яри Сичівської сільської ради. 

Крім того, депутати прийняли ряд звернень. 

Виконавчий апарат районної ради.

До уваги депутатів

3 травня 2019 року о 900 годині в сесійній залі Будинку рад відбудеться пленарне засідання 35 сесії Христинівської районної ради VІІ скликання.

Важливі посилання