foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контакти12 жовтня, напередодні дня покровительки всього роду козацького Пресвятої Богородиці, Дня захисника України і Дня українського козацтва, у районі відбулися урочисті заходи. 

Адже ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою і символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, прагнення вільно жити на власній землі, а виборовши незалежність, продовжують боронити українську землю і нині, відстоюючи її цілісність. Ми з гордістю вшановуємо усіх, хто причетний до високого звання – захисника України. 

Урочистості розпочалися у м. Христинівка, де керівництво району, представники установ, організацій і підприємств усіх форм власності району, депутати районної ради, військовослужбовці і учасники АТО (ООС) поклали квіти до стели учасникам АТО, Борцям за волю і незалежність, братської могили, Обеліску слави і пам’ятнику Івану Гонти. 

 

Основна частина заходів відбулася у с. Розсішки, на площі перед сільським будинком культури. 

Заступник голови районної ради Л.І. Федичканич у вітальному слові зазначила: «Історія зберігає багато свідчень того, як вищою волею Пресвята Богородиця боронила наш народ, наше козацьке військо, надавала воїнам сили у боротьбі з ворогом. Саме тому в Україні свято отримало другу назву – Козацька Покрова і відзначається як День українського козацтва. І вже давно минули дні Запорізької Січі, але козацтво існує і нині, як символ прагнення українського народу до вільного і незалежного життя. Тому цілком закономірно, що одночасно у цей день ми відзначаємо і День захисника України. Це свято нескорених, свято тих, хто готовий повсякчас захищати свою родину, свій народ, свою країну». 

В рамках урочистостей відбулася посвята у козаки і берегині учнів старших класів Розсішської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. 

Творчі колективи району привітали присутніх на святі піснями та танцювальними номерами. 

Військова частина А 1588 представила присутнім виставку військової техніки. Під час урочистостей для всіх бажаючих працювала військово-польова кухня.

Виконавчий апарат районної ради.

Важливі посилання