foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контакти30 жовтня 2018 року відбулися засідання постійних комісій районної ради у роботі яких взяли участь голова районної ради А.В. Бордун, заступник голови районної ради Л.І. Федичканич, перший заступник голови райдержадміністрації В.Г. Валюк, заступник голови райдержадміністрації Т.С. Терещук, керівники установ району. 

На порядок денний засідань комісій були внесені і розглянуті питання: Про призначення директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Христинівської районної ради Черкаської області, про надання КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна, про звернення депутатів Христинівської районної ради VII скликання щодо ситуації, яка склалась в зв’язку із підвищенням ціни на газ для населення та про запит депутата Христинівської районної ради Жданова О.В. 

У обговоренні питання «Про внесення змін до рішення Христинівської районної ради від 22.12.2017 №25-11/VII «Про районний бюджет на 2018 рік», зокрема щодо виділення субвенції Уманському районному бюджету на придбання ангіографа, взяли участь голова Уманської районної ради О.А. Супрунець і головний лікар Уманської центральної районної лікарні І.І. Добрянська.

Виконавчий апарат районної ради.

Важливі посилання