Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

Ви обрані людьми, які довірили вам представляти і захищати законні інтереси, гарантувати право на життя в демократичній, правовій державі. Тому вашим обов’язком є забезпечення соціально-економічних та культурних потреб територіальних громад і добробуту кожного мешканця нашого району. І сьогодні, в непростий для всього українського народу час, саме органи місцевого самоврядування повинні виконувати волю громад та спільно відстоювати їхнє прагнення жити у цивілізованій, заможній та безпечній державі.

З нагоди Дня місцевого самоврядування висловлюємо вдячність усім, хто невтомно працює задля зміцнення демократичних засад розвитку суспільства.

Особливі слова подяки адресуємо вам ветерани самоврядної ниви. Саме ви своєю невтомною працею утверджували місцеве самоврядування у Христинівському районі.

Бажаємо усім, хто працює на благо територіальних громад свого району, відстоює їхні запити та інтереси, міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення усіх життєвих мрій і сподівань.

З повагою, Христинівська районна рада.