foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контактиЗа вікном шостий день зими, шостий день грудня, а це означає, що весь український народ вшановує своїх захисників і відзначає День Збройних Сил України. Збройні сили України – військове формування, на яке відповідно до Конституції України покладаються завдання з оборони України, захист її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності. 

Тому, в районний Будинок культури привітати військових з Днем Збройних Сил України завітали голова Христинівської районної ради Анатолій Бордун, заступник голови Христинівської районної ради Лариса Федичканич, голова Христинівської районної державної адміністрації Людмила Денисюк, 

перший заступник голови Христинівської районної державної адміністрації Володимир Валюк, заступник голови Христинівської районної державної адміністрації Тетяна Терещук, начальник відділу освіти Людмила Марченко,

районний військовий комісар Христинівського районного військового комісаріату Петро Юрчак, голова ГО «Спілка воїнів АТО «Черкащини», депутат районної ради Олексій Жданов та громадськість району.

З вітальним словом до військових звернувся голова районної ради Анатолій Бордун: «День Збройних сил України – це свято, яке має особливе значення. Адже Україна вперше за роки незалежності зі зброєю в руках відстоює своє право на територіальну цілісність та соборність. Практично кожен українець розумом та серцем відчув місію наших військових, котрі ціною власного життя захищають суверенітет України. У день вашого професійного свята ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю наших земляків, які віддали свої життя під час виконання священного обов’язку, чесно і самовіддано захищаючи рідну землю. Я щиро вітаю вас зі святом і бажаю міцного козацького здоров’я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе нам подолати будь-які перешкоди». 

Грамотами районної ради були відзначені: за багаторічну сумлінну і бездоганну службу, вагомий особистий внесок у справу зміцнення обороноздатності держави, підтримання високого рівня бойової та мобілізаційної готовності району та з нагоди Дня Збройних Сил України Петро Юрчак – військовий комісар Христинівського районного військового комісаріату; за проявлену мужність та героїзм у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності країни, вірність військовій присязі та з нагоди Дня Збройних Сил України учасники АТО: Михайло Богю, Андрій Гнусенко, Леонід Заграй, Руслан; за вагомий особистий внесок у справу зміцнення обороноздатності держави і військово-патріотичного виховання молоді, підтримання високого рівня бойової та мобілізаційної готовності Христинівського районного військового комісаріату та з нагоди Дня Збройних Сил України: Валентина Ромасевич – головний спеціаліст відділення офіцерів запасу і кадрів Христинівського районного військового комісаріату, Микола Землянський – головний спеціаліст відділення комплектування Христинівського районного військового комісаріату, Мирона Єфімчук – провідний спеціаліст відділення комплектування Христинівського районного військового комісаріату. 

Учениця Христинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів ім. О.Є. Корнійчука Людмила Ревнюк зачитала лист, який написаний на фронт, а учениця Верхняцької дитячої школи мистецтв Софія Науєвська виконала пісню «Слава Україні!». 

По закінченню урочистої частини всім присутнім у залі було запропоновано переглянути фільм «Позивний Бандерас», який розповідає про групу українських контррозвідників, які намагаються запобігти диверсії у зоні АТО. За основу сценарію, написаного Сергієм Дзюбою та Артемієм Кірсановим, взято щоденники нацгвардійця Сергія Башкова з позивним «Індіанець» та розповіді воїнів АТО.

Виконавчий апарат районної ради.

Важливі посилання