В ході підготовки до чергової сесії районної ради, сьогодні у малій залі Будинку рад відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, надання роз’яснень щодо запобігання та протидії корупції, забезпечення реалізації прав, свобод і законних інтересів громадян, з питань земельних відносин, використання надр і екології та з питань економічного і соціального розвитку та інвестиційної діяльності.

У роботі комісій взяли участь голова районної ради Анатолій Бордун, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, голова Христинівської райдержадміністрації Людмила Денисюк, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, начальник фінансового управління РДА Микола Невшупа, начальник відділу освіти РДА Людмила Марченко, в.о. начальника управління регіонального і агропромислового розвитку та інфраструктури РДА Оксана Петрук, начальник Христинівського відділення Уманського відділу поліції ГУНП в Черкаській області Сергій Ненахов, заступник головного лікаря Христинівської ЦРЛ Володимир Губський, головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району Ольга Калініна, заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району Наталія Когут, головний бухгалтер КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району Надія Шекір, директор ФГ «Базис» Володимир Осадчий, головний редактор газети «Трибуна хлібороба» Валентина Добринська і депутати районної ради.

На засіданні були розглянуті та активно обговорені наступні питання:

• Про внесення змін і доповнень до Районної програми фінансової підтримки районної газети «Трибуна хлібороба» на 2018 рік.
  • Про внесення змін до рішення Христинівської районної ради від 22.12.2017 №25-11/VII «Про районний бюджет на 2018 рік».
  • Про організацію харчування дітей пільгових категорій у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах і встановлення відсотку батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах району.
  • Про затвердження фінансового плану КМП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району на 2019 рік.
  • Про Програму підтримки і розвитку КМП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району на 2019 рік.
  • Про районну програму забезпечення людей і дітей з інвалідністю технічними засобами на 2019-2020 роки.
  • Про Програму економічного і соціального розвитку Христинівського району на 2019 рік.
  • Про стратегію розвитку дорожнього господарства по Христинівському району на 2019-2021 роки.
  • Про районний бюджет на 2019 рік.
  • Про інформацію начальника Христинівського відділення Уманського відділу Національної поліції в Черкаській області «Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території Христинівського району».
  • Про встановлення надбавки до заробітної плати головному лікарю Христинівської ЦРЛ.
  • Про встановлення надбавки до заробітної плати головному лікарю КМП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району.
  • Про план роботи районної ради на І півріччя 2019 року.
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності площею 20,6626 га для товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель сільськогосподарського призначення в адмінмежах Вербуватської сільської ради.

В результаті обговорення членами постійних комісій були прийняті рішення внести відповідні питання на розгляд чергової сесії районної ради.

Виконавчий апарат районної ради.