Свою роботу далі продовжують засідання постійних комісій. 12 грудня було проведено спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, комунальної власності і житлово-комунального господарства, з питань охорони здоров’я і соціального захисту та з питань освіти, культури, духовності, молодіжної політики і спорту.

У засіданні взяли участь голова районної ради Анатолій Бордун, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, начальник Христинівського відділу Уманської місцевої прокуратури Вячеслав Савченко, начальник фінансового управління РДА Микола Невшупа, начальник управління соціального захисту населення РДА Світлана Ісакова, начальник відділу освіти РДА Людмила Марченко, в.о. начальника управління регіонального і агропромислового розвитку та інфраструктури РДА Оксана Петрук, начальник відділу культури, молоді та спорту РДА Галина Кошель, директор РЦСССДМ Тетяна Маріщак, головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району Ольга Калініна, заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району Наталія Когут, головний бухгалтер КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району Надія Шекір, лікар кабінету «Довіра» Христинівської ЦРЛ Алла Плахотнюк, економіст Христинівської ЦРЛ Тетяна Плахотнюк, головний редактор газети «Трибуна хлібороба» Валентина Добринська і депутати районної ради.

На розгляд засідання були внесені наступні питання порядку денного:

1.       Про внесення змін і доповнень до Районної програми фінансової підтримки районної газети «Трибуна хлібороба» на 2018 рік.

2.       Про інформацію прокурора Уманської місцевої прокуратури «Про стан дотримання законності на території Христинівського району».

3.       Про внесення змін до рішення Христинівської районної ради від 22.12.2017 №25-11/VII «Про районний бюджет на 2018 рік».

4.       Про хід виконання цільової соціальної Програми протидії ВІЛ-інфекції СНІДу на 2015-2018 роки.

5.       Про хід виконання районної Програми «Надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю на 2014-2017 роки» із змінами і доповненнями, затвердженими рішенням районної ради від 22.12.2017 № 25-3/VII.

6.       Про хід виконання Районної програми відпочинку та оздоровлення дітей на період до 2018 року у Христинівському районі.

7.       Про організацію харчування дітей пільгових категорій у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах і встановлення відсотку батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах району.

8.       Про затвердження фінансового плану КМП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району на 2019 рік.

9.       Про Програму підтримки і розвитку КМП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району на 2019 рік.

10.   Про районну програму забезпечення людей і дітей з інвалідністю технічними засобами на 2019-2020 роки.

11.   Про Програму економічного і соціального розвитку Христинівського району на 2019 рік.

12.   Про стратегію розвитку дорожнього господарства по Христинівському району на 2019-2021 роки.

13.   Про районний бюджет на 2019 рік.

14.   Про встановлення надбавки до заробітної плати головному лікарю Христинівської ЦРЛ.

15.   Про встановлення надбавки до заробітної плати головному лікарю КМП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району.

16.   Про план роботи районної ради на І півріччя 2019 року.

17.   Про надання дозволу відділу освіти райдержадміністрації на списання основних засобів.

18.   Про надання дозволу Христинівській ЦРЛ на списання основних засобів.

19.   Про надання фінансовому управлінню Христинівської райдержадміністрації в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

20.   Про надання Христинівській міській раді  в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

21.   Про надання Христинівській районній державній адміністрації в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

22.   Про надання ПрАТ «ВФ Україна» в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

23.   Про надання ТВБК №10023/0121 філії Черкаського обласного управління АТ «Ощадбанк» в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

24.   Про внесення доповнень і змін до Порядку відчуження об’єктів спільної власності територіальних громад Христинівського району і об’єктів Христинівської районної ради.

25.   Скасування рішення 26.09.2018 № №30-15/VIІ Про надання ТОВ «Ліки-сервіс» в тимчасове користування на умовах оренди комунального майна.

Членами комісій прийнято рішення внести дані питання на розгляд чергової сесії районної ради, яка відбудеться 19 грудня 2018 року о 09:00 у сесійній залі Будинку рад. Наприкінці засідання було розглянуто ряд звернень та листів.

Виконавчий апарат районної ради.