Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, члени ваших родин! Дорогі христинівчани!

14 грудня було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим атомним реактором Чорнобильської станції. Тож щороку, саме цього дня, ми вшановуємо відважних ліквідаторів, хто, на щастя, поруч з нами, і вклоняємося пам’яті тих, хто пішов за межу вічності.

Дозвольте висловити вам велику вдячність та засвідчити свою шану за ваш героїзм та самовідданість. Адже ціною власного життя та здоров'я без вагань та роздумів, ви ліквідовували наслідки аварії на Чорнобильській АЕС. Усвідомлюючи всю складність ситуації, ви нехтуючи власною безпекою, ступили назустріч неприборкуваному смертоносному лиху, щоб зберегти життя мільйонів людей не лише у нашій державі, а й на всій планеті.

Ми низько схиляємо голови перед неоціненним людським подвигом, мужністю, героїзмом, відвагою ліквідаторів, які не думали про нагороди, відзнаки, не ховалися за спини товаришів, навіть почасти не усвідомлюючи, на яку особисту небезпеку наражалися. Вічна вдячність живим і світла пам’ять загиблим!

Чорнобильські дзвони лунають над нами – і того відлуння вистачить ще не на одне покоління.

Бажаємо вам і вашим близьким міцного здоров’я, терпіння, простого щастя і великої удачі, шани і щирої поваги від людей. Нехай сонце зігріває вас своїм теплом ще багато-багато років!

Низький уклін вам за вашу мужність, за ваш подвиг.

З повагою, Христинівська районна рада.