foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контакти14 грудня 2018 року у сесійній залі Будинку рад відбулися заходи з нагоди вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, в яких взяли участь голова районної ради Анатолій Бордун, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, голова райдержадміністрації Людмила Денисюк, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники громадських організацій і постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи, духовенство та жителі міста. 

Звертаючись до всіх присутніх, голова районної ради Анатолій Бордун підкреслив, що аварія на Чорнобильській АЕС відгукнулася болем в серцях мільйонів людей, а тисячі наших співвітчизників, не жаліючи ні власного життя, ні здоров’я вже у перші дні стали на боротьбу з невидимим ворогом. 

З нагоди дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС голова районної ради відзначив Грамотами районної ради Віктора Клименка, Петра Нижника і Олексія Чередника. 

Для вшанування пам’яті ліквідаторів христинівчан, після офіційної частини відбулося покладання квітів до Пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС. 

Благочинний Христинівського району Української Православної Церкви Київського патріархату, протоієрей отець Геннадій провів панахиду за жертвами аварії на Чорнобильській АЕС. 

Виконавчий апарат районної ради.

 

 

Важливі посилання