19 грудня 2018 року у сесійній залі Будинку рад відбулася 32 чергова сесія районної ради VIІ скликання під головуванням Анатолія Бордуна.

У роботі сесії взяли участь 29 депутатів районної ради, голови територіальних громад району, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій району, директори навчально-виховних закладів, представники засобів масової інформації.

Перед початком пленарного засідання сесії голова районної ради Анатолій Бордун та заступник голови районної ради Лариса Федичканич привітали всіх присутній з Днем Святого Миколая, а також привітали Софію Лягоцьку та Дарю Лягоцьку з перемогою на чемпіонаті світу з Козацького двобою, в якому понад 1000 спортсменів із 12 країн світу боролися за перемогу в українському виді єдиноборств. До привітань долучилися голова райдержадміністрації Людмила Денисюк, начальник відділу культури, молоді і спорту райдержадміністрації Галина Кошель і голова фермерського господарства «РОМ» Микола Рак та вручили переможницям цінні подарунку.

На сесії були прийняті відповідні рішення із 27 питань, які відповідно до регламенту районної ради, попередньо детально розглядались та обговорювались на засіданнях постійних комісій та президії районної ради.

Одним із найважливіших питань порядку денного стало питання районного бюджету на 2019 рік, яке озвучив начальник фінансового управління РДА Микола Невшупа. Він також проінформував присутніх про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 №25-11/VII «Про районний бюджет на 2018 рік».

Велика увага була приділена депутатами обговоренню питанню про організацію харчування дітей пільгових категорій у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах і встановлення відсотку батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах району. Висловили зауваження Христинівській міській, Верхняцькій селищній, Шельпахівській і Ягубецькій сільським радам, які не прийняли відповідних рішень щодо виділення коштів на харчування дітей 2-4 класів.

У ході сесії депутати розглянули й прийняли ряд Програм, а саме: підтримки і розвитку КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району на 2019 рік, забезпечення осіб з інвалідністю технічними засобами на 2019-2020 роки, економічного і соціального розвитку Христинівського району на 2019 рік, розвитку дорожнього господарства по Христинівському району на 2019-2021 роки.

Заслухали інформацію про хід виконання районних Програм протидії ВІЛ-інфекції СНІДу на 2015-2018 роки, надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю» на 2014-2017 роки і відпочинку та оздоровлення дітей на період до 2018 року.

Затвердили в новій редакції Статути районного ФОК «Колос» і Христинівської районної ДЮСШ, а також фінансовий план КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівського району на 2019 рік, технічну документації із землеустрою щодо встановлення нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності в адмінмежах Вербуватської сільської ради і план роботи районної ради на 2019 рік.

Депутати внесли зміни і доповнення до Програми підтримки діяльності районної газети «Трибуна хлібороба» на 2018 рік і Порядку відчуження об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад Христинівського району і об’єктів Христинівської районної ради.

Розглянули ряд питань про передачу в тимчасове користування на умовах оренди нежитлових приміщень об’єктів районної комунальної власності.

Заслухали інформацію прокурора Уманської місцевої прокуратури «Про стан дотримання законності на території Христинівського району» і інформацію начальника Христинівського відділення Уманського відділу Національної поліції в Черкаській області «Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території Христинівського району».

З усіх питань, внесених до порядку денного сесії, рішення приймалися переважною більшістю голосів.

Депутати не дійшли згоди щодо надання дозволу відділу освіти Христинівської райдержадміністрації на списання основних засобів, а також не прийняли рішення щодо інформації прокурора Уманської місцевої прокуратури «Про стан дотримання законності на території Христинівського району».

Сесія пройшла конструктивно, при активній участі депутатів.

Виконавчий апарат районної ради.