Шановні працівники Христинівського району електричних мереж!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня енергетика!

Від організованої, чіткої роботи кожного учасника енергетичного процесу залежить надійне забезпечення електричною енергією наших споживачів, а відтак – розвиток економіки та повноцінне життя, як нашого району, так і суспільства. Адже щоденною працею ви вселяєте впевненість у тому, що у наших оселях буде світло, тепло і затишно.

Ваша професія пов’язана з постійним ризиком, часто несе особливу небезпеку, вимагає пильності, великих знань й високих професійних навичок.

Бажаємо всім працівникам енергетичної галузі безаварійної роботи, стабільної частоти в електромережах, невичерпної життєвої наснаги та нових трудових здобутків.

Нехай завжди Вам світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові!

З повагою, Христинівська районна рада.