foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контактиОсь уже 30 років чарує слухачів своїми піснями народний ансамбль української пісні «Ласкаво просимо». Кожна зустріч з цим колективом неповторна та переповнює душу радістю від можливості торкнутись серцем до чарівності звучання народної пісні. 

1 лютого 2019 року в приміщенні Христинівського районного будинку культури в теплій родинній атмосфері розпочалося свято, на яке, залишивши щоденні клопоти, зібралися шанувальники, рідні, а також друзі колективу. 

Ведучі під бурхливі оплески запросили на сцену ювілярів і полилась пісня. Емоції щастя піснетворення переповнювали душі, вражаючи високим духовним піднесенням і творців, і слухачів. Поринувши в історію створення колективу, глядачі на великому екрані мали нагоду переглянути фото- і відеоролики, де зафіксовані творчі миттєвості виступів колективу на концертах та фестивалях різних років, їх нагороди. Все це органічно перепліталося з пісенними виступами ансамблю-ювіляра. 

А створено цей чудовий колектив в 1988 році. Зовсім молодий художній керівник Раїса Ковбасюк, зуміла об’єднати навколо себе таких же співучих, як сама, людей різних за віком та професіями, але небайдужих до української пісні. Перший виступ колективу відбувся на день агропрому, з концертною програмою під назвою «Ласкаво просимо» для всіх поціновувачів української пісні. В концерті звучали виключно народні пісні. Вперше зі сцени лунали колядки, щедрівки, але назви в колективу ще не було. На концерт прийшло дуже багато глядачів, які були зачаровані їхнім виступом і дали благословення на подальше існування новоствореному колективу. Після такого феєрично-успішного виступу та вдалого проекту, одноголосно було прийняте рішення назвати ансамбль «Ласкаво просимо». 

Доповнили та збагатили вечір поздоровлення голови районної ради Анатолія Бордуна, першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Валюка, міського голови Миколи Наконечного, начальника відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Галини Кошель та помічника депутата Черкаської обласної ради Карини Кревсун. 

Звертаючись до ювілярів, голова районної ради Анатолій Бордун побажав їм всіляких життєвих гараздів, щастя, добробуту, а на шляху творення – нових вагомих успіхів, а також зазначив, що учасники колективу є справжніми патріотами свого рідного краю, так як своєю творчістю прославляють його, дарують людям духовну радість, наповнюють високими і світлими почуттями та протягом 30-ти років жодне вагоме свято у районі не проходить без їх участі. 

В цей святковий та урочистий день учасники ансамблю були нагороджені подяками та грамотами облдержадміністрації, райдержадміністрації, районної та міської рад, а також теплими та щирими словами привітання та подяки за їх вклад у розвиток народної пісні. 

Своїми виступами, протягом трьох годин, учасники ансамблю створили барвисту мистецьку феєрію. Вони ще раз довели, те, що робить ансамбль «Ласкаво просимо», потрібно землякам – їх виступи створюють гарний настрій і допомагають долати життєві труднощі, розкривають кращі душевні грані людини і несуть українські традиції від старших до молодших поколінь. 

Виконавчий апарат районної ради.

Важлива інформація

Постанова Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».

Важливі посилання