foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контактиВідповідно доручення Президії районної ради від 01.02.2019 у малій залі засідань Будинку рад 15 лютого 2019 року відбулося засідання робочої групи, яка розглянула проект плану заходів щодо реформування закладів загальної середньої освіти Христинівського району. В роботі засідання взяли участь голова районної ради Анатолій Бордун, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Гуральник та члени робочої групи. 

У своєму виступі Лариса Федичканич детально зупинилася на характеристиці Положення про проведення конкурсу на визначення опорного навчального закладу району і його критерії оцінювання. 

По підсумках засідання робочої групи прийнято рішення рекомендувати розглянути вище зазначені питання на засіданнях профільних постійних комісій районної ради з подальшим розглядом на президії і черговій сесії районної ради. 

Виконавчий апарат районної ради.

Важливі посилання