foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контактиВійна в Афганістані – це та болюча рана, яка ось уже 30 років тримається у пам’яті тих, хто пройшов той непростий шлях. На тій пекельній війні гинули юні солдати – кохані синочки, такі рідні, любі, милі, вчорашні випускники шкіл і училищ. Та, непотрібна народові, війна забрала і скалічила юнь, яка стала б поетами і співаками, художниками і лікарями.

15 лютого 1989 року – визначна дата в історії нашої Вітчизни. День завершення виведення обмеженого контингенту радянських військ з Афганістану назавжди залишиться в пам’яті ветеранів тієї війни. 

З нагоди 30-ї річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у місті Христинівка відбулись заходи, які розпочалися із урочистої ходи до Пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам та до меморіального комплексу Борцям за волю та незалежність України. 

Основні урочистості продовжилися в районному Будинку культури. Відзначити це день та разом з присутніми вшанувати учасників бойових дій на території інших держав завітали керівники району та міста, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, воїни-афганці, військовослужбовці, волонтери, представники громадських організацій та мешканці міста. 

Голова районної ради Анатолій Бордун подякував афганцям і всім миротворцям за ратний подвиг та побажав усім учасникам тих пам’ятних подій та присутнім в залі миру, здоров’я, благополуччя та родинного затишку. Окремі ветерани-афганці отримали відзнаки та нагороди. 

Всі присутні мали нагоду переглянути святковий концерт. 

Виконавчий апарат районної ради.

 

Важливі посилання