foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

6-11-57
rada_hr @ ukr.net
Наші контакти15 лютого 2019 року Христинівська дитяча музична школа відсвяткувала свій 55-річний ювілей. 

Історія цього закладу – яскравий приклад того, як треба любити свою справу, плекаючи молоду когорту музикантів, вихованих на кращих взірцях класичної та сучасної музики. 

Зі словами привітань та вдячності до присутніх ветеранів школи, теперішніх викладачів, учнів, їх батьків та запрошених гостей першою звернулася директор музичної школи Олена Росада. 

Гості свята – голова районної ради Анатолій Бордун, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, міський голова Микола Наконечний, помічник народного депутата Антона Яценка Ірина Плетньова, директор Уманського обласного музичного училища ім. П. Демуцького Інна Ряба, директор Верхняцької школи мистецтв Ганна Павленко, начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Галина Кошель, начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Марченко привітали з ювілеєм викладачів та вихованців музичної школи, побажали їм творчих досягнень, натхнення, наполегливості, талановитих учнів та вручили ювілярам цінні подарунки. 

Виступи учнів та викладачів школи були яскравими та наповненими справжньою феєрією звуків та професійної майстерності. 

Ведучі розповіли історію про весь пройдений шлях закладу, починаючи з дати заснування. 

Приємно, що сьогодні музична школа дихає на повні груди, крокує вперед до нових звершень. Звісно, що не всім вихованцям торований шлях у велику музику, але педагоги горді з того, що багато їх учнів присвятили свій життєвий шлях саме цьому прекрасному виду мистецтва і прославляють рідний край на теренах не лише області, а й України. 

Виконавчий апарат районної ради.

 

Важливі посилання